Skocz do zawartości

Recommended Posts

tu sie mylisz :cry: Gothic III i dodatek do niego tną się równo nawet na tej karcie :cry: A gra z 2006 r ;)

 

wg mnie jedna, mocna karta, Phenom II i zasilacz 650W to optymalny wybor :o

1 skad ten nius ? z radia plus? gothic to gothic , gra ze sredniowiecza a nie z 2006 :P

 

2 owszem to bylby optymalny wybor i wlasnie w tym miejscu nalezy sobie zadac pytanie czy wogole warto skladac kompa z czesci za 4500 skoro te za 2500 sa praktycznie tak samo wydajne - drobne roznice rzedu od 10 do 15% w gore dla maszyny prawie dwa razy drozszej

Link to post
Share on other sites

A co do GTX275 wiem dobra i fajna jest, ale jeden argument przemawia u mnie za radkiem, mianowice Dx10.1 ktory czesciowo zgodny bedzie z DX11 wiec bede mogl zagrac poczesci w tytuly z DX11.

DX 10.1 to tylko ,,niby" większa wydajność w porównaniu do DX10 i moim zdaniem to że ma dodaną jedną cyferkę więcej to nie znaczy że będzie bardziej zgodny z DX11>>> na kartach obsługujących DX10 też spokojnie pograsz w gry w DX11

Tylko że to DX11 tj. DX10.1+teselencja+"MS CUDA/Stream" i "MS PsyhX/HAVOK". A dodatkowo Radeony posiadają teselatory, tylko nie wiadomo czy one będą zgodne z DX11 ;)

 

I jeszcze zapomniałem dopisać że będzie lepsza obsługa procesorów wielordzeniowych

 

2 owszem to bylby optymalny wybor i wlasnie w tym miejscu nalezy sobie zadac pytanie czy wogole warto skladac kompa z czesci za 4500 skoro te za 2500 sa praktycznie tak samo wydajne - drobne roznice rzedu od 10 do 15% w gore dla maszyny prawie dwa razy drozszej

No chyba że weźmiesz zamiast Phonema II Core i7 to wtedy w wydajności(w programach) bardzo dużo zyskasz
Link to post
Share on other sites

1 skad ten nius ? z radia plus? gothic to gothic , gra ze sredniowiecza a nie z 2006 :P

zmartwie cię :P nie ma takiej karty graficznej na świecie, na której Gothic 3 i Gothic 3 Zmierzch Bogów by się nie cieły :cry: gra jest w tak dużym stopniu niedopracowana, że mimo iż wydana była jeszcze w 2006 roku, to zarówno na kartach z serii GTXxxx jak i HD4000 się zacina. Na GTX260-216 55nm też. To nie wina kart tylko gry, niemniej jednak się zacina ;) o ile jeszcze przez te 3 lata do Gothica 3 wyszlo mnostwo latek i problem zminimalizowano (ale nadal jest) to w Zmierzchu Bogów występuje w całej okazałości. Zmierzch Bogów wykorzystuje podstawowy kod gry Gothic 3, bez zadnych usprawnien i patchy. Wiem, bo pisze jej recke. I ten kod jest zwyczajnie :cry: .... No wiecie jaki :o
Link to post
Share on other sites

darodaredevil

 

normalnie az Cie pochwalilem za to wyjasnienie - wiesz bo ja napisalem ze to gra ze sredniowiecza dlatego ze myslalem iz napisano ja w sredniowieczu - naprawde byles wielce pomocny w wyjasnieniu mi dlaczego Gothic moze sie przyciac nawet na najllepszym sprzecie

odkryles przedemna nieznane lady jestem Ci gleboce wdzieczny

UHAHA ;)

Link to post
Share on other sites

darodaredevil

 

normalnie az Cie pochwalilem za to wyjasnienie - wiesz bo ja napisalem ze to gra ze sredniowiecza dlatego ze myslalem iz napisano ja w sredniowieczu - naprawde byles wielce pomocny w wyjasnieniu mi dlaczego Gothic moze sie przyciac nawet na najllepszym sprzecie

odkryles przedemna nieznane lady jestem Ci wdzieczny

UHAHA:p

lopez - nie musisz ironizować, ja dobrze wiem, co miałeś na myśli, pochwała też niepotrzebna i mam nadzieje, że zostanie skasowana, bo nie zasłuzyłem na nią.

 

Po prostu podałem Ci wyjątek od reguły, ot co. Dlatego akurat padło na Gothica bo mam na dysku i go męczę i wiem co nieco o sprawie. Wrzuć na luz..

Link to post
Share on other sites

Nie to ty przestań wszystkim wciskać żeby robili SLI z dwóch 260tek ciekaw jestem czy za ten rok tez będziesz za robienie SLI z tak już słabych kart a co do 285GTX wtedy można byłoby kupić druga i wtedy byłby sens robienia SLI

nie - za rok sprzedalbym je i zlozyl nowe z tych ktore sie beda najbardziej oplacaly do zlozenia i znowu beda wydajniejsze od 2x285 jak rowniez znowu w nizszej cenie

 

Daro

dobry zart z tym gotikiem ja go kumam ale sa ludzie ktorzy niekoniecznie musza zalapac i wezma sobie do serca - fajnie ze wyjasniles - szkoda tylko ze uznales ze mi imienne trzeba to wyjasnic wiec ja Tobie immiennie podziekowalem ;) poozdro

Link to post
Share on other sites

lopez - ja wole imiennie wyjasniac, zeby ktos mi pozniej nie zarzucał ze mam pretensje a nie mowie otwarcie ;) koniec offtopu :cry:

 

krzychu - roznicy narazie wielkiej nie zobaczysz, bo jeszcze przez dobre pol roku nie beda sie pojawiac aplikacje pod DX11. A jak zaczna, to z mniejszym bolem poczekasz jeszcze pol roku i wymienisz karte na taka z DX11.

Link to post
Share on other sites

hmm mam pytanie co sadzicie na temat tej plyty glownej

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=20203

Dosc tania jest i czytalem o niej same dobre opinie, do podkrecenia i7 nada sie?? Wstanie na niej rewizja D0??

A ten zasilacz

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=10352

pociagnie i7 kreconego do ok 3.8 i CF z 4870??

Do chiefteca mam duze zaufanie mam jednego i jestem mega zadowolony

Link to post
Share on other sites

Hmm mam teraz jeszcze jeden klopot, otorz, chce kupic mobaska Asus P6T SE i jak chce zrobic CF to musze uzyc pierwszych dwoch portow?? Czy moge dwoch ostatnich. Oraz jeszcze jedno, czy Asus xonar d2x bedzie dzialac w porcie PCI-E 16x?? A jak nie to kurde bedzie kiepsko i prosil bym o znalezienie jakiejs plyty glownej pod Core i7 do 750zl tak aby mi dzialal XOnar d2x oraz CF z 4870 dziekuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Hmm kurde to ja juz nie wiem, prosze o rady czy warto doplacac do innych drozszych plyt pod LGA 1366?? Czy ten Asrock bedzie dobry?? Bo to jakby nie patrzec 200zl roznicy prawie, a kumpel mi mowil ze moze nie wstac D0 rewizja na niej prawda to?? A jeszcze pewni jestescie ze Xonar pojdzie w PCI-E 16x??

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...