Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na Logitech Extreme 3D Pro w BF2 latałpo się fajnie odrzutowcami, z helikopterami trochę gorzej w BC3 powinno też być ok. Osobiście używam go do MS FSX i jestem zachwycony (choć myślę o czymś z wyższej pólki), ale do BC3 będzie jak znalazł.

Link to post
Share on other sites

Ten Saitek cyborg evo wydaje się być niewygodny. Czy Logitech wytrzyma mi kilkaset godzin walk powietrznych oraz jak jest z kalibracją?

Z tego co wiem to w BF3 lata się bardzo łatwo.

Edytowane przez KOXsu
Link to post
Share on other sites

Ten Saitek cyborg evo wydaje się być niewygodny. Czy Logitech wytrzyma mi kilkaset godzin walk powietrznych oraz jak jest z kalibracją? Z tego co wiem to w BF3 lata się bardzo łatwo.

Mam go trzy lata i gram ciągle w FSXa, więc tak - kilkaset godzin wytrzyma. Co do kalibracji, robię ją tylko raz po zainstalowaniu systemu i to wystarcza, do tej pory ani razu się nie rozkalibrował.
Link to post
Share on other sites

No wiesz? młodziakowi Logitech poszedł po 6 mcach a saitek nie licząc jednego przycinjącego się już klawisza (przypisałem go do flar), chodzi 2,5 roku. Jest bardzo dobry do lotów, zwlaszcza helkami w BF2. Ma regulacje uchwytu, śrubą mocujemy na rączce do długości palców, uchylne podstawki na głowicy w dwóch płaszczyznach ( dobre ułożenie kciuka) przyciski funcki dodatkowych na obudowie też dobrze pracują, przyciski są lekko podświetlane. Joy jako jeden z nielicznych wtedy miał rączę skrętną (wokół swojej osi - dla helek rewelacja, dlatego można latać wokoł przjmowanej flagi w ciasnych kręgach dziobem lekko w doł). Przy innch grach z awioniką też pracuje super. Nic się na nim nie pościerało czy wyblakło.

To był najtańszy tak wyposarzony joy na rynku, był niedostepny w sieci polskiej - teraz są tylko jego rozwinięcia z odzielą bazą na moc silnika, bezprzewodowe, itp.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...