Skocz do zawartości

Moderowanie wyników w Rankingach


Recommended Posts

Co do kasowania wyników bety, to się zgadzam, ale zostawiłbym niepotwierdzone wyniki - szkoda byłoby usuwać tą bazę rankingów różnych starych komputerów - znaczna część z nich już się tutaj z potwierdzeniem nie pojawi :menda: Jak ktoś będzie przezorny, to potraktuje wyniki bez potwierdzenia z pewną dawką sceptycyzmu. Nie róbmy z Rankingów drugiego BenchIT.

Link to post
Share on other sites

Wg mnie skoro mamy już pełną wersję Peecekepera, to można usunąć tę beta. Co wy na to??

jak najbardziej za. nie ma sensu trzymac cos co raczej aktualne nie bedzie, a zrobi sie o jeden dzial mniej

 

bazę rankingów różnych starych komputerów - znaczna część z nich już się tutaj z potwierdzeniem nie pojawi Jak ktoś będzie przezorny, to potraktuje wyniki bez potwierdzenia z pewną dawką sceptycyzmu. Nie róbmy z Rankingów drugiego BenchIT.

a moze zrobic archiwum ranginkow bencha? na stronie glownej beda mogly by byc tylko te potwierdzone i nowe, a w archiwum umiescimy wszystkie starsze i nie potwierdzone wyniki.

 

@arek - nie czytaj mi w myslach :menda:

Link to post
Share on other sites

jest takie cos co mnie matrwi w rankingach. na liscie ktora pokazuje najnowsze dodane wyniki nie ma jak bezposrednio przeniesc sie do tego.

 

http://img406.imageshack.us/img406/959/benchx.jpg

 

http://img406.imageshack.us/img406/959/benchx.th.jpg

 

 

tam gdzie namalowalem koperte mozna by dodac hiperlacze "Pokaż" i byloby to prostrze dla wszystkich w funkcjonowaniu, dla modow tez bo mogli by bez zbednego szukania od razu je na oko sprawdzic.

Link to post
Share on other sites

Znalazłem błąd w systemie zgłaszania do usunięcia :)

 

Przede wszystkim można zgłaszać bez podania przyczyny - wchodząc w komentarze i przejeżdżając wyżej jest "zgłoś do usunięcia" i po kliknięciu nie przenosi do okna do podania powodu, tylko czy chce zgłosić ten wynik do usunięcia (OK lub Anuluj) :)

 

Druga rzecz, to jak ktoś zgłosi dany wynik to wystarczy wpisać jako adres:

"http://www.benchmark.pl/benchmarki/toRemoveNew?benchmark_id=(id_wyniku)"
I wtedy jeszcze raz wyskakuje okienko do napisania powodu i po zgłoszeniu pokazuje się moje wyjaśnienie, a nie tego kto wcześniej zgłaszał bądź też oba naraz :D

 

Jeżeli nie wiecie o co chodzi, to zgłoście pierwszy lepszy wynik z brzegu i podajcie mi ID wyniku :o

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...