Skocz do zawartości

Wykorzystanie SLI w B3 i Skyrim


Recommended Posts

Gość effendi360

Tak sie zastanawialem, bo na targach ponoc B3 smigalo na 2 Gtx 580 w Sli na najwyzszych detalach, wiec pomyslalem ze sterowniki juz sa przygotowane przez NVidie na premiere

Sterowniki hehe są a do sli potrzeba tylko dograć profile - jeżeli zajdzie taka potrzeba. I np firmy takie jak evga nie czekając na NV same wypuszczają praktycznie zaraz po premierze danej gry stosowne profile. To raz a dwa... kuźwa zrozumcie w końcu, że dla jednego płynna rozgrywka to 30 fps a dla innego 60 fps a dla jeszcze innego 100 fps... Na targach na pewno chcieli zaprezentować grę jak najładniej więc użyli stosownej mocy obliczeniowej. Jasne że ta gra pójdzie i na gtx 460 ale ja pierd**e takie granie a jak wam pasi to se możecie grać. Ja crysisa 1 do dziś nie przeszedłem bo nie mam stałych 60 fps... :P

Link to post
Share on other sites

Sterowniki hehe są a do sli potrzeba tylko dograć profile - jeżeli zajdzie taka potrzeba. I np firmy takie jak evga nie czekając na NV same wypuszczają praktycznie zaraz po premierze danej gry stosowne profile. To raz a dwa... kuźwa zrozumcie w końcu, że dla jednego płynna rozgrywka to 30 fps a dla innego 60 fps a dla jeszcze innego 100 fps... Na targach na pewno chcieli zaprezentować grę jak najładniej więc użyli stosownej mocy obliczeniowej. Jasne że ta gra pójdzie i na gtx 460 ale ja pierd**e takie granie a jak wam pasi to se możecie grać. Ja crysisa 1 do dziś nie przeszedłem bo nie mam stałych 60 fps... :P

Widze efendi, ze mamy bardzo zblizone podejcie do sprawy, ja jak juz mam grac w jakis to tytul tylko w jego najlepszej formie czyli Full Hd , Ultra detale itd itp, w przeciwnym razie mam konsole gdzie uzytkowanie jest znacznie wygodniejsze, dlatego troche mnie draznia zawsze teksty kup jednego Gtx 570 bo i tak jest mocny a jak stanieja to dokupisz drugiego....z takim podejsciem karty musialbym chyba zmieniac co rok czasu, a po za tym po cholere mam czekac jak stanieje Gtx 570 skoro nie mam kompletnie takiej potrzeby a jak mniemam osoby ktore pytaja sie na tym forum o porade kwestii zakupu Sli musza miec na to fundusz , inaczej chyba by nie pytali.

 

Btw czy te profile wydawane przez EVGA dzialaja pod wszystkie karty czy tylko te wypuszczone przez nich? Gigabyte tez dla swoich kart wypuszcza takie profile, na czym to wogole polega? Pozdro!:)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja tam sie nie boje o wydajność grafiki ba ! ostatnio wyłączam sli bo nawet taki hard reset zapierdzielia w wstałych 60kl/s na jednej.

Gorzej z procem. Mimo iż 3.8Ghz to jednak jest to maszyna poprzedniej generacji. Nie zmieniałem na razie bo nie było potrzeby ale BF3 pokaże prawdę.

Link to post
Share on other sites

Myślę podobnie do Ciebie effendii360, dla mnie płynność to stałe 60fps, kupowanie gry na którą się czeka i granie na minimalnych detalach to porażka. Dla mnie wydawcy gier zaniżają mocno wymagania by je sprzedać i nie ma to nic wspólnego z realiami. Idealny przykład z Diablo3, w becie piszą zalecane gtx260, który jest dla mnie kompletnie tragiczny do nowych gier w wysokich rozdzielczościach, idealny przykład, koleś co ma gtx460 i chyba i5 2500k (bo pisał, ze ma lepszego proca od mojego i5 760) mu muli, no to po co takie brednie wypisywać? Pytam się jak działa gra, a oni mnie od troli wyzywają bo mam gtx580. (na zachodzie dawno ludzie maja sli z gtx580/90 lub radków 6970, ale to do naszych zaślepionych fanboyów niedociera). To jest lekko smieszne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Każdy broni tego co ma - taka natura polaka. Ja nie obrażam się na kogoś bo ma gtx 260 czy coś gorszego. Realia są takie, że nie każdego nawet dorosłego stać na takie SLI i ogólnie kompa a co dopiero łebków z ogólniaka. Ja akurat mam, zarabiam, i mój komp kosztował mnie dużo, jednak, jestem entuzjastą. Mam 29 lat i gram od około 20stu można powiedzieć - nałogowo - wraz z doświadczeniem i wiekiem - wymagania wzrosły - więc tak jak piszesz : "dla mnie płynność to stałe 60fps, kupowanie gry na którą się czeka i granie na minimalnych detalach to porażka".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja tam sie nie boje o wydajność grafiki ba ! ostatnio wyłączam sli bo nawet taki hard reset zapierdzielia w wstałych 60kl/s na jednej. Gorzej z procem. Mimo iż 3.8Ghz to jednak jest to maszyna poprzedniej generacji. Nie zmieniałem na razie bo nie było potrzeby ale BF3 pokaże prawdę.

Jak zrobic by naraziew wylaczyc druga kartye w crossfire by wogole nie pobierala energii ? czy wystarczy ja wylaczyc w menadrzeze ? chodzi mi by byla "off" nie wyciagajac jej :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Dzisiaj sa juz dostepne nowe sterowniki do wersji beta Battlefirld 3, ktore dodaja profil do opcji Sli, gdyby ktos byl tak mily i podzelil sie swoimi wrazeniami jak sobie radzi Sli w te grze i jak chodzi bylbym bardzo wdzieczny:]

 

Jak tylko dostanę klucz od razu zdam relację co i jak chodzi.

 

BF3 Open Beta na Ultra 1080p zarzyna 6870CFX.

Nie no jak to ?? przecież milion tematów było na tym forum i GWARANTOWALIŚCIE ludziom, że ta gra będzie na maxa na GTX 460 chodzić !!! :rotfl::hahaha::mlotek:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...