Skocz do zawartości

UWAGA! Zaginął D.A.K


Recommended Posts

Powtórka... http://forum.benchmark.pl/topic/25797-uwaga-zaginal-danny-79/

Usunięty profil:

http://www.benchmark.pl/user_public/show/user_id/64131

Lista moderatorów:

http://forum.benchmark.pl/index.php?app=members&section=view&module=list&filter=6

 

 

Ktoś wie co się dzieje?

Czyżby znów nowy nick? 8)

 

Czyli teraz na forum poluje jedynie kubbak, który też nie za często wchodzi...

Link to post
Share on other sites

Znaczy się mogę dać upust swojemu mrocznemu pasażerowi bez obaw o konsekwencje :D

 

Danny usunął konto :P

 

BTW, mixtape też zniknął - jeśli to przeczyta, to niech wbija do DAK'a na conowego.pl ;)

Link to post
Share on other sites

Stracić D.A.K.A ? Człowieku bez niego będzie tutaj turecki jarmark. Przez takie usuwanie użytkowników wielu zasłużonych user'ów odeszło bo wiedzieli, że BMK schodzi na psy i tak jest też teraz. To co tutaj się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Redakcja usuwa użytkowników, którzy trafili w samo sedno !

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

D.A.K sam poprosił o usunięcie jego konta i odszedł. Po prostu.

 

Czyli teraz na forum poluje jedynie kubbak, który też nie za często wchodzi...

Zdecydowaną większość raportów sprawdzam ja :D

 

Redakcja usuwa użytkowników, którzy trafili w samo sedno !

Publiczne obrażanie innych osób nazywasz trafianiem w samo sedno? Jasne...
Link to post
Share on other sites

D.A.K sam poprosił o usunięcie jego konta i odszedł. Po prostu. Zdecydowaną większość raportów sprawdzam ja :D Publiczne obrażanie innych osób nazywasz trafianiem w samo sedno? Jasne...

No jasne, że tak. Przypomnij sobie awanturę o usuniętych zasłużonych użytkownikach. W pewnym momencie trafiłem sedno, inni zaczęli to samo robić. Zabrakło wam argumentów i po prostu wywaliliście połowę dyskutujących za to, że mówili niewygodną prawdę. Rzeczywiście znakomity argument, żeby usuwać komuś konto. D.A.K zrobił to po prostu honorowo i za tych wszystkich niewinnych użytkowników sam usunął sobie konto i nie wróci. Wcześniej wracał ale teraz mi napisał, że zostanie na lepszych portalach gdzie słowa użytkownika są brane pod uwagę. A tutaj ? Ponad 3 lata czekamy na edycję komentarzy i nadal NIC. NIC się nie zmieniło. Nie dość, że nie ma edycji komentarzy to na dodatek spieprzyliście forum gdzie teraz prawie nic nie działa. I na dodatek zerznięte chamsko z conowego.pl Po prostu brak komentarza. Lubiłem BMK ale teraz ? Teraz ten portal schodzi na psy i to widzą wszyscy czy ty tego byś chciał czy nie, Możesz mnie teraz wyzywać od debili itp. Ale taka jest prawda.

 

 

 

 

 

 

Żegnaj BMK

Link to post
Share on other sites

Zdecydowaną większość raportów sprawdzam ja :D

To nie to samo, zielony to zielony %-)

A tutaj ? Ponad 3 lata czekamy na edycję komentarzy i nadal NIC. NIC się nie zmieniło.

Niee, przecież jest - http://www.benchmark.pl/ankiety/ankieta/125/Edycja-komentarzy-na-benchmarkpl.html :hahaha: :hahaha: :majty:

Nie dość, że nie ma edycji komentarzy to na dodatek spieprzyliście forum gdzie teraz prawie nic nie działa. I na dodatek zerznięte chamsko z conowego.pl Po prostu brak komentarza.

Oj już bez przesady, to po prostu IP Board - wiele for używa tego a że tylko nieliczne fora robią całkiem customowe skórki to już inna sprawa ;)

Lubiłem BMK ale teraz ? Teraz ten portal schodzi na psy i to widzą wszyscy czy ty tego byś chciał czy nie, Możesz mnie teraz wyzywać od debili itp. Ale taka jest prawda.

No tak - niestety... Ja powoli przenoszę się na PCL, na conowego czy co to tam jest to nie ma postów :P Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Przypomnij sobie awanturę o usuniętych zasłużonych użytkownikach.

Nie pamiętam tego dokładnie więc nie będę się do tego odwoływać.

 

Rzeczywiście znakomity argument, żeby usuwać komuś konto.

Ale twoje konto nie zostało usunięte wtedy, tylko teraz gdy w nieładny sposób wyzywałeś nową prezenterkę BenchmarkTV. Jest zbrodnia, jest kara, nie rozumiem o co płacz.

 

Ponad 3 lata czekamy na edycję komentarzy i nadal NIC.

Od roku programista benchmark dodaje nowe aplikacje i wyrzuca większość kodu strony zastępując go nowym, wydajniejszym i bezpieczniejszym. Chociaż to właściwie sprawy zarządu.

 

spieprzyliście forum gdzie teraz prawie nic nie działa.

Nie działa jedna rzecz z prawie tysiąca funkcji IP.Board. Tak, prawie nic nie działa.

 

I na dodatek zerznięte chamsko z conowego.pl

Ehh... Zajrzyj tutaj: http://community.invisionpower.com/

Oto oficjalne forum twórców IPB z DOMYŚLNĄ skórką dostarczaną razem z nową wersją 3.2. Nikt z nikogo nie zrzynał, tak po prostu wygląda IPB i każde forum na nim założone korzystające z niezbyt mocno przerobionej skórki podstawowej tak będzie wyglądać.

 

Lubiłem BMK ale teraz ? Teraz ten portal schodzi na psy i to widzą wszyscy czy ty tego byś chciał czy nie,

Jeśli chodzi Ci o forum, to forum tworzą użytkownicy i raczej nic nie poradzisz, że są oni tacy a nie inni i zamiast jakoś działać, przestrzegać podstawowych zasad i zachowywać się jak w jakimś stopniu dojrzali ludzie to życzą jej szybkiego upadku.

 

Możesz mnie teraz wyzywać od debili itp.

Nie mam powodu Cię wyzywać dopóki ty nie wyzywasz mnie.

 

Żegnaj BMK

Twoja decyzja, żegnaj ;)
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...