Skocz do zawartości

Wybór obudowy FULL TOWER


Obudowa Full Tower  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która obudowa lepsza ?

    • Aerocool PGS XPredator
    • NZXT Phantom Black
      0
    • Cooler Master HAF-X RC-942-KKN1-GP


Recommended Posts

Osobiście poleciłbym Ci Chiefteca Bravo BA-01B-B-B lecz jest on za wąski tylko 205mm szerokości, kolega ma obudowę tej firmy: BitFenix http://www.komputronik.pl/product/109623/Sprzet_komputerowy/Podzespoly_PC/BitFenix_Colossus_Big_Tower_czarna_BLUE-RED_LED_bez_zasilacza.html.

Link to post
Share on other sites

NXZT odpada, bo ma słaby przewiew i trochę odpustowa. Xpredator i HAF-X prezentują się podobnie. Wybrałbym Xpredatora, gdyby w polsce był dostępny w wersji snieżnej. No i przy serii HAF narzekali na słabe blachy nie wiem, jak to jest w przypadku tego modelu. No i Xpredator ma możliwość założenia jednego wentylatora więcej. Poczytaj też jak z filtrami przeciwkurzowymi, bo jeśli nie ma w zestawie to kiepsko to widzę przy użyciu 200mm dmuchaw

Edytowane przez chickenek
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie oferuje to samo co predator, a predator tańszy ^^ dodaj do ankiety moją budkę, a i może jednak się zdecydujesz bo wyjdzie Ci najtaniej+filtry z "hot swapem" Rafal co byś Ty powiedział na temat RV02-E

 

Wafel, podałbyś jeszcze jaką masz grafikę? chodzi mi o dokładny model muszę zobaczyć jak chłodzenie wygląda

Link to post
Share on other sites

Xpredator ma kiepski obieg dla referentów głównie przez to ze 4 wentyle z boku zabierałyby powietrze grafice i mogłyby zburzyć obieg. Bierz zatem HAF'a tylko dokup filtry koniecznie i sprawdź jakie będą temperaturki z bocznym wentylem i bez trochę dziwnie go umiejscowili i powinieneś sprawdzić czy lepiej będzie z założonym czy bez

Link to post
Share on other sites

Nie trzeba jej sprawdzać bo jest dobra chodziło mi czy lepiej będzie z wentylem bocznym czy bez. Nie muszą wyciągać, jak będą wszystkie pchać też może być źle a jak będzie pół na pół to obieg może się kompletnie zburzyć. Przy tej grafie zrobiłbym tak:

Wziął Xpredatora, a wentyle z boku ustawił 2 dolne push, 2 górne pull i myślę, że tak byłoby najlepiej.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A jeśli chodzi o HAF-X możecie mi coś więcej o niej powiedzieć ? Czym ona się wyróżnia ? Co ona ma czego inne nie mają w ankiecie ?

 

COś mogę powiedzieć bo ją mam.

Jest warta swej ceny i tyle. W cholerę miejsca, temperatury kart REFERENCYJNYCH w SLI przy obciążeniu są IDENTYCZNE jak każdej karty włożonej z osobna przy otwartej obudowie !!! To chyba wystarczająco oddaje POWERA jej wentylacji.

Więcej pytań pisz na gg a tu masz filmik jak się u mnie wszystko prezentuje w tej budzie.

 

 

P.S.

 

HAF znaczy HIGH AIR FLOW - i ta nazwa wystarczająco dosadnie podkreśla co w tej budzie jest najlepsze, a czego nie mają inne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...