Skocz do zawartości

jaka opcja modernizacji najlepsza...?


Recommended Posts

Niedlugo wejda nowe grafy wiec GTS 250 "kotlet" pewnie jeszcze stanieje

9600GSO - malo pamieci jak na przyszle gry

 

Ja bym dokupil chlodzenie i obudowe, zrobil OC i potem kupil grafike.

A co jesli masz proca padake i sie nie da podkrecici za bardzo ? Wtedy GTS 250 by sie marnowal ...

Link to post
Share on other sites

jezeli nie podkrecasz proca to lepiej kup nowego w cenie chlodzenia i obudowy, 9600GSO do nowosci sie i tak nie nada a 4400 jest dla GTS250 za slaby ;)

Ja bym zostawil bude i kupil nowy procesor nawet PDC e5200 bedzie lepszy ale jego nie krecic to grzech ciezki :co:

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie planujesz OC to niepotrzebne Ci jakieś nadzwyczajne chłodzenie budy. Chłodzenie procesora tym bardziej, ewentualnie zamiana na cichsze. Rozumieniem, że masz ok. 400zł. Słuchaj, zrób tak:

1) E5200 i do tego OC na 3GHz przynajmniej, tyle pójdzie każdy. Zmienisz tylko FSB na 240, dzielnik pamięci i gotowe. Bez żadnych testów, bez zmian napięcia, bez niczego - gwarantowana stabilność - 220zł

2) Chłodzenie procka - Freezer 7 lub Alpaya. ciszej i wydajniej - 80zł.

3) Obudowa, np. CM Elite. Nie wiem jaką masz teraz, ale zakładam, że jakąś starą - 120zł.

Do grafiki trzeba by było uzbierać. Sprzedać starego procka i już ~100zł ;)

 

Druga opcja to kręcenie starego procka jak najbardziej (tutaj więcej roboty), dołożenie chłodzenia jak wyżej i kupno jakiejś grafiki do tego.

 

Samo kupno GTS250 przy obecnym procku bez OC nie ma sensu.

Link to post
Share on other sites

a moze poczekasz jeszcze, dozbierasz kasy i zakupisz cos lepszego? GSO obecnie to taki "polsrodek". niedluge wejda grafy z dx11, wiec sila zeczy starsze powinno spasc w dol.

 

opcja torture jest bardzo ok. tylko ze ja bym nie pakowal nowego chlodzenia. e5200 na 3.0Ghz bedzie spokojnie na boxie dzialac. a w zamian tego zainwestowal bym w HD4850 ktory obecnie jest po 350zl. lacznie by wyszlo 570 zl z czego masz 400 a po sprzedaniu procka i garfy mysle ze 150 bys odrobil.

 

jaka masz ta bude?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...