Skocz do zawartości

Gry sie same minimalizuja


Recommended Posts

od niedawna mam z tym problem, gry sie same minimalizuje jednak nie wiem czemu, zauwazylem ze po minimalizacji w aqq automatycznie sie wlacza wyszukiwanie (domyslnie F) jednak dzieje sie to nawet przy zabezpieczonym i zminimalizowanym aqq, wczesniej problemu nie bylo, sterow ani directa nie zmienialem, w windowsie tez nie grzebalem

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz wersję AQQ 2.0.5 build 70 albo 71 to się nie dziw. Mam ten sam problem i na forum AQQ było to już poruszane. Mają to naprawić w "następnych" wersjach. Jedynym lekarstwem jest zainstalowanie wcześniejszej wersji albo wyłączenie komunikatora :?:

Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że pomogłem. A może dałbyś mi plus'a? (trochę mi zależy)

no i tego sie obawiam, ze kazdy teraz bedzie na sile namawial "dajcie mi plusa", sory ze nie na temat.

 

edit: ale mi nie chodzi o jako tako pomoc udzielona, ale na namawianie. to mnie wkurza bo czuje ze to bedzie za niedlugo w kazdym temacie, jak ktos bedzie na tyle "fair play" to sam go da.

Link to post
Share on other sites

przy postach tego co pomogl po prawej stronie jest +,

 

@darek11

mam podobne odczucia od czasu wprowadzenia + na forum, ja bym nigdy czegos takiego nie zrobil jak matej...

 

@matej

pomogles fakt ale to troche nieladnie sie tak domagac +, trzeba troche zapracowac na wiarygodnosc na tym forum, zreszta jak na kazdym innym forum

Link to post
Share on other sites

Zawsze się domagam czegoś co mi należy. Jednak po waszych wypowiedziach doszedłem do wniosku, że trochę przegiąłem.

 

PS skończmy już offtop ;)

 

kubbak: Bez obrazy ale nic Ci się nie należy. Plus to dobra wola autora tematu.

Link to post
Share on other sites

@matej

gdybys sie domagal tylko w tym poscie to rozumiem ale ty chyba zbyt czesto masz wrazenie ze ci sie "nalezy", przyhamuj troche OK

 

P.S. Za ten temat ja sam bym ci dal + ale to moze tylko autor albo zaawansowani/administracja/modzi

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...