Skocz do zawartości

Jaka karte muzyczna do logitech z-2300THX


Recommended Posts

Witam, jestem posiadaczem takowych glosniczkow i szukam do nich karty muzycznej. Obecnie jestem w UK i mam mozliwosc kupienia Asusa Xonara D2X za ok 380zl lub Asus Xonar Essence STX za 637zl. Prosze o pomoc czy warto doplacic do tego STX az tyle (oczywiscie bedzie grac z moimi logami) ??? W przyszlosci nie mam zamiaru zmieniac sprzetu na jakis audiofilski czy cos w tym stylu, po prostu chce miec dobrze grajace glosniki komputerowe, zeby nie zajmowaly duzo miejsca na biorku i jak trzeba bedzie naglosnily imprezke ;d

Z gory przepraszam za brak polskich znakow ale niestety nie mam ich dostepnych na tej windzie pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Witam, jestem posiadaczem takowych glosniczkow i szukam do nich karty muzycznej. Obecnie jestem w UK i mam mozliwosc kupienia Asusa Xonara D2X za ok 380zl lub Asus Xonar Essence STX za 637zl. Prosze o pomoc czy warto doplacic do tego STX az tyle (oczywiscie bedzie grac z moimi logami) ??? W przyszlosci nie mam zamiaru zmieniac sprzetu na jakis audiofilski czy cos w tym stylu, po prostu chce miec dobrze grajace glosniki komputerowe, zeby nie zajmowaly duzo miejsca na biorku i jak trzeba bedzie naglosnily imprezke ;d

Z gory przepraszam za brak polskich znakow ale niestety nie mam ich dostepnych na tej windzie pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi.

Na twoim miejscu wziąłbym Asusa Xonar DX w zupełności Ci wystarczy dla mnie nie warto inwestować w takie drogie karty muzyczne bo i tak wątpię żebyś odczuł różnice pomiedzy Essence STX a DX > tutaj masz < link do recenzji Asusa Xonara DX karta jest dostępna w > w tym < sklepie za 60F przeczytaj sobie recenzje i zobaczysz ze nawet jest lepszy od Creative X-fi :?: Pozdrawiam.
Link to post
Share on other sites

Witam, jestem posiadaczem takowych glosniczkow i szukam do nich karty muzycznej. Obecnie jestem w UK i mam mozliwosc kupienia Asusa Xonara D2X za ok 380zl lub Asus Xonar Essence STX za 637zl. Prosze o pomoc czy warto doplacic do tego STX az tyle (oczywiscie bedzie grac z moimi logami) ??? W przyszlosci nie mam zamiaru zmieniac sprzetu na jakis audiofilski czy cos w tym stylu, po prostu chce miec dobrze grajace glosniki komputerowe, zeby nie zajmowaly duzo miejsca na biorku i jak trzeba bedzie naglosnily imprezke ;d

Z gory przepraszam za brak polskich znakow ale niestety nie mam ich dostepnych na tej windzie pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi.

Na twoim miejscu wziąłbym Asusa Xonar DX w zupełności Ci wystarczy dla mnie nie warto inwestować w takie drogie karty muzyczne bo i tak wątpię żebyś odczuł różnice pomiedzy Essence STX a DX > tutaj masz < link do recenzji Asusa Xonara DX karta jest dostępna w > w tym < sklepie za 60F przeczytaj sobie recenzje i zobaczysz ze nawet jest lepszy od Creative X-fi :D Pozdrawiam.
Dzieki za wypowiedz, ale kurde ten DX wyglada jakos tak lipnie :?: ale ja juz moge doplacic do tego D2X nie ma klopotu tylko czy on bedzie lepszy niz np odpowiednik Creativa i czy naprawde nie warto doplacac do essence??
Link to post
Share on other sites

Dla Ciebie nie ma sensu dopłacać do STX gdyż to karta raczej pod monitory studyjne niż głośniki komputerowe. Dźwięk z D2X na 100% Cie zadowoli, z DX zresztą też powinien (karta przewyższa X-FI - te tańsze oczywiście).

Link to post
Share on other sites

Dla Ciebie nie ma sensu dopłacać do STX gdyż to karta raczej pod monitory studyjne niż głośniki komputerowe. Dźwięk z D2X na 100% Cie zadowoli, z DX zresztą też powinien (karta przewyższa X-FI - te tańsze oczywiście).

Ja wlasnie tez tak mysle, bo kurde ponad 300zl doplacac do niej, a mysle ze ten D2X bedzie dobry, jakbys mial wskazc odpowiednik od Creative to co by to bylo??
Link to post
Share on other sites

Dzieki za wypowiedz, ale kurde ten DX wyglada jakos tak lipnie :?: ale ja juz moge doplacic do tego D2X nie ma klopotu tylko czy on bedzie lepszy niz np odpowiednik Creativa i czy naprawde nie warto doplacac do essence??

Wygląd się nie liczy przynajmniej ja na to uwagę nie z wracam dla mnie liczy się żeby karta miała kopa wygląd jest zbędny zależy jak kto na to patrzy :D skoro możesz dopłacić te 15F bo o tyle jest droższy D2X to bierz go nieźle się prezentuję i na pewno jest tak samo dobry jak DX :) a co do Essence to odpuść go sobie po co płacić 2x więcej i tak nie wykorzystasz pełnej mocy tej karty z tego co wyczytałem to nie jesteś audiofilem :)
Link to post
Share on other sites

Dzieki za wypowiedz, ale kurde ten DX wyglada jakos tak lipnie :?: ale ja juz moge doplacic do tego D2X nie ma klopotu tylko czy on bedzie lepszy niz np odpowiednik Creativa i czy naprawde nie warto doplacac do essence??

Wygląd się nie liczy przynajmniej ja na to uwagę nie z wracam dla mnie liczy się żeby karta miała kopa wygląd jest zbędny zależy jak kto na to patrzy :D skoro możesz dopłacić te 15F bo o tyle jest droższy D2X to bierz go nieźle się prezentuję i na pewno jest tak samo dobry jak DX :) a co do Essence to odpuść go sobie po co płacić 2x więcej i tak nie wykorzystasz pełnej mocy tej karty z tego co wyczytałem to nie jesteś audiofilem :)
Hmm moze podam co oczekuje. Chce ze swoich glosnikow wycisnac ile sie da, lubie posluchac rockowych kawlkow jak rowniez wszelkiego rodzaju techniawek, chce zeby to niezle brzmialo i dzwiek mial kopa i tyle. Jakims specialnym audiofilem nie jestem, ale odroznie flaca od MP3 do pewnego bitrate i inne bajery nie lubie jak cos dudni czy piszczy, taki srednio wymagajacy sluchacz muzyki;d Mowiecie ze za 370 to tego d2x wziasc??
Link to post
Share on other sites

No to dziwię się, że wziąłeś zestaw logitecha a nie kolumny...

 

Co do samej karty to asus xonar będzie chyba najlepszym rozwiazaniem, a jeśli zależy ci także na EAX 5.0 w grach to bierz X-Fi music.

 

Ja też sie zastanawiam nad zmianą karty (mam audigy 2zs) i asus jest moim faworytem jak na razie.

Link to post
Share on other sites

Przecież nie mówię że to szrot, nie nie. Ale za tę cenę wolałem wziąć microlaba, który w muzyce rockowej/metalowej pokazuje swoje pazurki - w końcu brzmi to jak trzeba. Jednak głośniki w drewnianej kolumnie to zupełnie co innego.

 

Ale wróćmy do kart muzycznych, o o nich jest ten tamat :?:

Link to post
Share on other sites

Przecież nie mówię że to szrot, nie nie. Ale za tę cenę wolałem wziąć microlaba, który w muzyce rockowej/metalowej pokazuje swoje pazurki - w końcu brzmi to jak trzeba. Jednak głośniki w drewnianej kolumnie to zupełnie co innego.

 

Ale wróćmy do kart muzycznych, o o nich jest ten tamat :?:

ale logi do akademika a w domu mam wzmaka techniksa z kolumnami techniksa i wiem jak to gra xD hehe ;d ale Dzwiek logow do robienia imprez w akademiku to wiesz wystarcza w zupelnosci ;d A jedno pytanko, moze ktos wie czy ten D2x ma miedzynarodowa gwarancje?? bo jakby niedaj bog sie z nia cos stalo to czy naprawia mi ja w pl??
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...