Skocz do zawartości

Michał Prażyński - oszust.


Recommended Posts

Wiem, czytałem o tym ale skoro robi to dalej dlaczego Policja nie interweniuje?Podaje dane osobowe (100% fałszywe) ale co z nr.rachunkowym czy policja w naszym kraju jest tak bardzo "nieudolna"?

Link to post
Share on other sites

Z ciekawości wpisałem w google wymienione w tytule imię i nazwisko... Wpisy jakie ujrzałem po prostu mnie poraziły. Jak może tyle ludzi napić w butelkę i jeszcze dalej prowadzić swój lewy interesik?

Niestety co do naszej POlicji, to musze powiedzieć, ze swłowo "nieudolna" to zbyt słabe określenie...

Link to post
Share on other sites

Napisałeś na pclabie? Tam jest już grubsza akcja z tym typem i jakiś koleś (Unikon chyba) zbiera zamówienia na pozew, poza tym zgłoś to na policję.

 

No i dwa, musiałeś kiepsko zorganizować kupno skoro Cię zrobił, jak znam życie zero allegro/potwierdzeń nic... cóż, trochę na własne życzenie ...

 

Co do reszty wypowiedzi, skończcie polaczkować O_o jak ma coś robić, jak połowa ludzi, którzy byli tam oszukaniu czy to przez jachuo czy też tego typa nie zgłosiła tego O_o tylko czekają jak te święte krowy i rzucają tekstami KTO IDZIE NA POLICJE!?

 

Bo w Policji to Macieje z TVNu siedzą i domyślają się kto jest oszustem, a kto nie.

Edytowane przez omnik
Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem czy mogę, bo nie jestem pełnoletni, teraz liceum zacząłem i nie mam czasu jeździć po sądach, mi to lotto ale chcę aby ten koleś nigdy już nikogo nie oszukał.A tak serio jak mam 16 lat to przyjmą moje zgłoszenie?

Link to post
Share on other sites

Idź z opiekunem, to nie będzie problemu. Po sądach raczej nie będziesz jeździć, masz złożyć zawiadomienie i tyle. Być może kiedyś dostaniesz wezwanie, ale wtedy możesz złożyć zeznania w swoim sądzie rejonowym, np. wtedy gdyby sprawa odbywała się daleko od miejsca Twojego zamieszkania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...