Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Po zalogowania się na Facebooka, kolega nacisnął synchronizacje kontaktów. Usunąłem jego konto i po naciśnięciu nie w kontakty, ale w "telefon" dalej widzę jakieś osoby oraz ich numery. Osób wg. nie znam, nie wiem jak to usunąć... Proszę o pomoc! Usunąłem historie połączeń, konto kolegi i dalej nic, dalej tam są... Nie wiem... Telefon: Desire Z System: Android 2.3.3 Htc Sense 2.1 sieć Play. Proszę o szybko odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Jak to się robi? Oczywiście poczekam, bo mam nadzieję, że ktoś na forum będzie znał odpowiedź nieco prostszą. Wiem jeszcze, że mój kolega w swoim Wildfire robił reset naciskając coś ale sam nie wiem, nie za bardzo bym chciał tyle się bawić, musi być przecież jakiś prosty sposób, aby usunąć te cholerne kontakty.

Link to post
Share on other sites

 

A może tak ? http://www.htc.com/pl/faqs.aspx?p_id=316&cat=66&id=153876

 

I znalezione na innym forum ustawienia>aplikacje>zarządzaj aplikacjami>szybkie wyszukiwanie>wyczyść dane ale to pewnie usunie wszystko :?

 

Albo to jeszcze wygooglowałem Ja moge wyłączyć ich widok. Kontakty => menu => widok => facebook.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Pitrek7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ku@!a zaraz mnie coś trafi!!!!!!!!! Nic nie pomaga! Te zasra!@ numery nawet nie są w kontaktach tylko w tej zakładce "Telefon" która jest na pulpicie. Już nie mogę z tym wytrzymać, co to ma być żeby nie można było czegoś usunąć. Prosze koledzy ratujcie.

 

Wyczyściłem dane telefonu, kontaktów, facebooka, różnych kont i dalej nic

Link to post
Share on other sites

to rozwiazanie co ci podalem na 100% dziala u mnie ( juz mi nie pokazuje kontaktów z facebooka ) ale myslalem ze ci chodzi o kontakty a ty cos mowisz ze w telefonie je masz..

daj te screeny :D

 

PS: o ile mi wiadomo po synchronizacji z facebookiem w kontaktach z niego zaimportowanych nie ma numerow telefonu... wiec jak to sie dzieje ze niby u ciebie są ? :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam coś takiego jak Kontaky i Znajdź kontakt - Kontakty - wszystko Ok, to co moje jest tam, ale to 2 pokazuje mi dziesiątki osób które mam na facebooku i jest to tylko skrót do profilu, są również znajomi tamtego kolegi. Jeżeli przytrzymam to nie mogę usunąć, natomiast w kontaktach jak tak samo zrobię pojawia się usuń kontakt ! Nie wiem jak mam to zrobić, może to wam pomoże

Link to post
Share on other sites

Dobra. Temat do zamknięcia. Postanowiłem, że wejdę w aplikacje - zarządzaj i wszystko co jest związane z ludźmi, czyli facebook, kontakty, telefon itd. wyczyściłem konta i już nic nie ma, nie ma też moich kontaktów ale jakoś to będę musiał jeszcze raz pozbierać :)

Link to post
Share on other sites

mysle ze mam pomysl

 

zaznacz tą opcje co wczesniej kazalem ci odznaczyć i odznacz ( w tym samym miejscu w opcjach kontaktow) "tylko kontakty z numerami blablabla". Teraz powinny ci sie one pojawic w kontaktach i najnornmalniej w swiecie musisz recznie pousuwać te kontakty ktore są niechciane.

 

moze ci pomoc wylaczenie na chwile pokazywanie kontaktowz gmaila ( robi sie to analogicznie jak wylaczanie kontaktów z z facebooka)

 

edit: not ochyba niepotrzebnie sie pospieszyles :D

 

a i zeby przywrocic kontakty swoje wystarczy chyba zsynchronizowac je jeszcze raz z kontem gmail, bo watpie zeby usunelo je z konta.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

sama też miałam z tym problem. (mam htc wildfire s).

szukałam w internecie itd. wczoraj zaczęłam grzebać po telefonie, bo bardzo denerwowało mnie to, że nie było tych kontaktów w fb w kontaktach tylko w "telefon" i nie byłam w stanie tego skasować nawet ręcznie.

 

 

wchodzicie w USTAWIENIA > KONTA I SYNCHRONIZACJA > KLIKACIE W FACEBOOKA ( tam przy zarządzaniu aplikacjami > USUŃ KONTO

 

mi skasowało się wszystko, mam nadzieje, że pomogłam.:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...