Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

zmieniłeś zasiłkę _nick_ :D tzn wiem, że zmieniłeś :o ... kiedy :P czemu znowu Corsair :P

nie wiem czy to coś da...generalnie Mugen proca chłodzi na tyle, że raczej nic nie da ta zmiana...

ja bym się nie bawił :(

@kowdipapo

chyba startuję, a co :D _nick_ mi nawet swój głos obiecał :P

Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli mówiąc "modernizacja byłaby ciekawa" Dominik?

szczerze mówiąc to sam jestem ciekaw co _nick_ miał na myśli...

a co do USB @kowdipapo...jak nic się nie zmieni i nie będzie można w ankiecie zagłosować na siebie samego to będziesz miał mój głos...

Link to post
Share on other sites

@_nick_

chodziło mi o to, że modernizacja kompa zeratula to nie łatwa sprawa i to by było dla Tomka wyzwanie jeśli byłaby modernizacja za tysiaka.

to co w takim razie miał znaczyć...

 

W twoim przypadku zeratul byłoby łatwo. Nowa platforma bez zmiany grafiki, żeby się zmieścić +- w budżecie. Za sprzedaż gratów i karty kupiłbyś nową kartę graficzną.

:D:P :P

 

@kowdipapo

biedny Feel...numerku nie znam, 400W

co do grafiki...moja wcale nie jest taka mega słabsza....

procek masz mocniejszy, RAM ten sam (+/-)

dysk mniejszy a ja zapewne lada dzień zamawiam nowy...

prawie takie same kompy...

Link to post
Share on other sites

Ram mam lekko słabszy :D A proc jakoś nie specjalnie wiele mocniejszy. Ale patrząc na wyniki 3dMark 06 to różnica jest ogromna.

ogromna jak ogromna....jakieś 50 pkt :P

w Rankingach jest jeszcze radek X800...zapomniałem wstawić nowy wynik...jak na windzie będę to zarzucę pewnie

@Szanowny Moderatorze...coś mi opcja edytuj nie chodzi poprawnie, więc przepraszam za dubla i proszę o połączenie postów :P

Link to post
Share on other sites

nie wiem...ale lepiej mieć screeny...

ja uaktualnie jak wejdę na windowsa - który ostatnio ma objawy rozsypki...

a tymczasem...zrywam się Panowie

@_nick_

czekam aż wyjaśnisz to co napisałem w poprzednim poście (o moim kompie i upgradzie) :D

@kowdipapo

wspólnie z _nick_'iem póki jesteście trzymajcie porządek w Karczmie

 

ja natomiast się zrywam...wpadnę wieczorkiem pewnie

pozdrawiam i dobranoc, ostatni zamyka

Link to post
Share on other sites

a może by tak otworzyć tą Karczmę..a co mi tam, otworzę :D

zapraszam wszystkich

@_nick_

mam nadzieję, że się zdecydujesz czy ewentualny upg mojego kompa jest łatwy czy trudny (do 1000zł)...szczegóły chyba na poprzedniej stronie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam, byłbym wcześniej ale zasnąłem czytając pana Tadeusza :D

Chwilke posiedze, cośtam do szkoly moze sie poucze, choc nie chce mi sie.

Jak myślicie, jakbym chciał podkręcic swojego Athlona 64 3200+, to ile bym musiał wyciągnąć aby odczuć realną różnicę, np. w L4D albo CS:S? W zasadzie to bym wdo L4D2 chcialbym troche podkrecic procka, bo na High w demie podczas masakry na Expercie mial czasem mało FPSów :P

Aha, i jaka temperatura jest bezpieczna dla mojego CPU? Mam coolera jakiegos pentagrama za 50zł, więc lepiej niż BOXowe chłodzenie.

Link to post
Share on other sites

@kubbak

mówisz, masz....

@kowdipapo

a ile masz teraz na procu :D

myślę, że we wszystkich procach nie powinno się przekraczać temp 70*C...w nowszych może 75...

a myślisz, że na realny skok w płynności zapewni Ci ta karta graficzna (tzn. czy do mocnego skoku nie jest ona za słaba...)

a co do coolera...jeśli jest to ten Pentagram co myślę to wcale nie jest on lepszy od BOXa...chyba, że masz miedziaka to nie wiem

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...