Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Gość effendi360

Hehehe ja miałem na to sposób jak mieszkałem z laską - upijałem ją bardziej niż siebie i na następny dzień miałem spokój :D A jak jeszcze podałem śniadanie do łóżka to dopiero kochany byłem :D

Link to post
Share on other sites

A poza tym jak sie nie czujesz lekko zakrecony po ćwiartce wódki to chyba ważysz 200kg i wypijasz 0.7 na śniadanie

Moja krzywa najebania jest bardzo specyficzna, bowiem na początku nic, potem szybko w górę, ale na stosunkowo ogarniającym poziomie się zatrzymuje na dłuuuugo, i ten poziom się utrzymuje długo po spożyciu :P

 

Magicznej bariery utraty kontroli/urwania filmu nie przekroczyłem i raczej nie zamierzam :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Magicznej bariery utraty kontroli/urwania filmu nie przekroczyłem i raczej nie zamierzam :D

Mi się zdarza to nader często, nie polecam. Zresztą, w ogóle jest już trzeci tydzień z rzędu jakaś akcja fajtowa z moim udziałem w tej mordowni. Przysięgliśmy sobie z kumplem, że odpuszczamy ten lokal w następną sobotę.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Dziwisz się ? Jak po 1000 sztuk na sklep rzucili :P

Ja wiedziałem, że tak będzie, dlatego zamówiłem w marcu. :P

Oby tylko serwery były sprawne jutro. Zagram po 15 jak wrócę z roboty.

A jak serwery nie zadziałają, to może crack wcześniej wyjdzie haha.

 

Moja sztuka już do mnie jedzie :P

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Keya sobie kup.

 

Pany ! Na alegro za dychę macie triala siedmiogodzinnego. Jak komuś spieszno to pobrać instalator i o 0:01 do siódmej rano można grać :D

Link to post
Share on other sites

510 na Marvellu, Agility na Asynch, pozostałe 5 to SF + Synch na Intelowskich oraz 1 Synch na Micronach :P

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...