Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Był czerwony a ja nabumbany, wystarczyło żeby mnie sprowokować :hahaha:

 

No ale powiedz jak z tematem fuzji, u nas też "kryzys małżeński" z Adminem :wariat:

 

Sporo z chłopaków z UV polubiłem bo poznali się na tych moich tanich numerach i była brechta, z drugiej strony nie brakuje też gości co kij od szczoty połkneli ale nie jestem zbyt pamiętliwy ( dym z michim na BIT :menda: ). Może warto odświeżyć temat dla wspólnego dobra :menda:

 

<pozdro>

 

jak mam byc szczery to ostatnio odpoczywam od kompa, nawet nie testknie za tym wszytkim wiec i na forum nie wiem co sie dzieje, wbijaj tam i pisz co u nich, a noz cos sobie odświerzysz, fuzja fuzja extra le nie do mnie z tym :)

ogolnie ostatnio czuje ze sie postarzalem i jakos tak... z d*py to wszystko u mnie "działa"

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to ma raczej wylane ale spytać nie zawadzi ;)

 

Gorzej z zeratul'em a jak stoi z tutejszym prawem sevae to już nawet nie pamiętam :wariat: (wiele baniaków poleciało to i rachuba kiepska :rotfl: )

 

@zeratul

 

Jest mobilizacja na DS więc spinaj :D

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Ja michego gonił nie będę

 

Trzymam za słowo :P

 

Sądzę, że rok bana starczy mi :wariat:

 

Bałaganu nie mam zamiaru robić, jeśli reszta zielonych mnie nie będzie ścigać, to sobie bd spokojnie egzystował :)

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Ja już dręczę kozę przez GG + wypociny w SP na pewien temat %-):P

 

Ale w sumie to sam już mam za duży mętlik, muszę się z tym przespać (nie dosłownie %-)) :wariat:

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Eee... niby dzisiaj mogę w nocy siedzieć, bo starych jeszcze nie ma, ale wątpię, żebym dał radę, bo ostatnio mam problemy z nocnym czuwaniem po wczesnych pobudkach na obozie %-):P

 

Dlaczego do męskiego członka pana buduję tak długie zdania? :P

Jakbym nie mógł jakiś krótszych... :sciana:

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

 

Najlepsze jest to, jak się modzi i redakcja odgrażali, że znajdą każdego mojego lewusa... wystarczył dobry kamuflaż, i od pół roku działam na lewusie, nikt nie kojarzy tego lewusa ze mną :P

 

Zaraz pewnie Danny się wkurzy, bo regulamin, bo śnieg, i takie tam :D

 

Dlatego machnąłem w spoiler - kto nie chce, nie czyta :P

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...