Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Przychodzi czlowiek zmeczony po (prawie) calym dniu roboty a tu pusto! Szkola dopiero za tydz a juz ludzie ida spac wczesnie :zamykamy: No nic, chwile posiedze, moze ktos wpadnie :zamykamy:

 

Edit: Nudno, pusto, cicho...

No to moja kolej przewrócenia karteczki :zamykamy::wariat:

 

Zamknięte

A zeby nie bylo tak cicho jak ktos jeszcze dzis przyjdzie to zostawiam wam :

http://www.youtube.com/watch?v=EPA2rEsIgSU

:jupi:

 

 

Branoc :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

czas otwierać Drodzy Paśtwo :!:

tak wypada powiedzieć, ale niestety niewiast jeszcze w naszej karczmie nie dostrzegłem, może jakaś promocja dla kobiet? co myślisz Panie Gospodarzu? tak żeby miej było, żeby nie siedziały same chłopy, bo monotonnie

tak czy inaczej - formułka na otwarcie dzisiaj się trochę zmieniła

serdeczne życzenia dla klientów: miłej zabawy, zapitych smutków, rannego kaca i nieprzespanej nocy od viceGospodarza

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A zatem otwieram, ale panowie dzisiaj bede malo bo robie recke i chcialbym dzisiaj ja skonczyc. zdardze tylko tyle. just... a reszte domyslcie sie sami. pozdr i wpadne pozniej ;) a ty @zeratul nie wkradaj sie mi do pokoju i nie podglondaj :)

Link to post
Share on other sites

Panowie, co sadzicie o filmie Gran Torino? Zamierzam go neidlugo obejrzec a slyszalem o nim same dobre rzeczy. TO jest on taki dobry w koncu czy nie? :)

Oglądałem go, dość fajny no i Clint'a Eastwood'a zawsze warto obejrzeć
Link to post
Share on other sites

ale sie wkor**lem, nie zapisalo mi recki, i ponad dwie godziny roboty h*j strzelil, jakim cudem nie wiem wyskoczyl mi jakis blad i koniec... pierd**e czekam na monitor i dopiero jego zrobie. ale sie teraz wk**ilem no.... sory nawet wiecej bo jeszcze zdjecia obrabialem...

Link to post
Share on other sites

ide spac bo jeszcze cos rozwale... a recka byla dluga, i sie namenczylem, teraz to normalnie mam cisnienie chyba z 200/170.... ide bo myszka albo cos moze nie przezyc tego wieczora...

 

ale pamietajcie, recka (just cause) zdradze jest moja, zrobie ja jak dojde psychicznie do siebie...

Link to post
Share on other sites

moze nie wszystko stracone, udalo mi sie odtworzyc jakies 1/4 1/3 tekstu mniej wiecej z glowy, zdjecia wszystkie mam (szkoda ze znowy strace z godzine na upload imageshack ale trudno). jeszcze sie z nia pomecze bo chcialbym to zrobic przed monitorkiem i rokiem szkolnym. i znowy twierdzenie ma racje "czlowiek uczy sie na wlasnych bledach".

 

branoc wszystkim :);)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...