Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

kup revolteca diamond i daj na luz do e5 na 4.0 az nadto dobra pasta reszta to zbytek chyba ze chcesz krecic wyzej ale po co;)

 

szkoda zlotowki na "lepsze" smarowidlo

dobrze radiator wymocz w oleju wiecej daje niz super smarowidlo

Link to post
Share on other sites

poszła Mixtape edyta

userem wiarygodnym nie byłeś dlatego, że migałeś się jak mogłeś od wrzucenia czegoś, coby dowiodło Twojego czynu, w który wszyscy wątpili....pierwsza myśl w takiej sytuacji to: "chłopak jaja se robi, wierzyć mu nie można"

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Cackałem się z wrzuceniem tej foty na forum ale coś ciągle nie wychodziło :co: .Po prostu takie rzeczy jakie pisze Kubakk mnie prowokują.Taki już jestem.

 

EDIT: Kolejny edit zaliczyłeś ale zdążyłem przeczytać.Swoją drogą dzięki za wsparcie moralne :oops:

Link to post
Share on other sites

Szukanie w google'ach też mam opanowane - pokaż swój SS a nie wyciągnięty z internetu.

 

Patrz ja też zrobiłem niemożliwe 5GHz na E4500 :co:

http://valid.canardpc.com/cache/screenshot/393427.png

 

Jesteś pierwszy bajkopisarz Benchmarka i tyle.

Link to post
Share on other sites

Em z tego co pamiętam to coś o mnie, że myślą, że ja kłamie czy cuś.

 

EDIT: Ironia losu.Wiesz dobrze zam, że DOKŁADNY wynik się zawsze zmienia.To samo jak masz 2,4 a pokazuje 2.2.Wersje mam tą samą a skórkę windowsa mam ustawioną na standard.Takie same mam jak na tej fotce(moja).

Link to post
Share on other sites

Hookie, a co tam bylo napisane? :P

bez różnicy co.....Hookie teoretycznie nie ma praw autorskich, żeby tą wypowiedź przytoczyć....

ale to już nieaktualne....

teraz mam pytanie do Kolegi RAKU 44

czemu uważasz, że to nie jest screen Mixtape'a :co:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

nie no 3.9 jest mozliwym do odpalenia i zrobienia scr nawet gdyby mial byc prawdziwym to nie ulega watpliwosci ze przy odrobinie szczescia mozna

ale nie o to chodzi chyba- jest scr dajcie na luz - kazdy zna realia 4.0 nie ma tym bardziej 4.3 a tym bardziej czegokolwiek stabilnego

bajki do bajek - ludzie do pracy:)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu porównujecie te wyniki do innych.Wiele rzeczy się nie zmienia w tabelach.Obecnie pokazuje mi 3913-15 więc to jest bez różnicy.

 

EDIT: Wiesz co Kubakk niech Ci będzie.Dla ciebie jestem ściemniaczem.Moim zdaniem mówię prawdę i tak na prawdę nie wiesz czy ty nawet mówisz prawdę.Nie chce mi się już z Tobą kłócić.Miej swoje zdanie i tyle

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...