Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Staram się ale kurcze jak wyciągną 0,5l ruskiej to ciężko :)

EDIT:

Jest godzina 1:42 dokładanie(nie palę 6 dzień sam w sobie nikt mnie nie zmuszał ;]) Panowie mam nadzieje ze też to świństwo rzucicie :) jeszcze więcej jestem pijany :) morzę nikt na forum nie pisał ale jak by nie patrzył ktoś musiał być pierwszy xD

Postaram się zrobić zdjęcie ale nic objeciac nie mogę ;]

Link to post
Share on other sites

Z:

matmy - poza duzym zadaniem domowym to w sumie olać, najwyżej jakby kartkowke zrobila to coś sie wymysli

polskiego - musze nauczyc sie z Dziadów wszystkiego co opracowali/omówili, bo mnie nie bylo w ogole na tym w szkole i mam jakies ksero zeszytu tylko, ponadto mam wypracowanie na jakis głupi temat napisać

historii - 1,5tygodnia, ktore mnie nie było...

 

Tymczasem lece z psem. A potem dalej nauka ;) Ale nie narzekam, mogło zawsze być gorzej ;)

Link to post
Share on other sites

Witamy serdecznie w tych skromnych progach :/

nie takich skromnych :P:D8-);) ;)

 

na mnie właśnie przyszedł czas, idę wyrko odwiedzić

skoro tak bardzo lubicie się Ludzie w Karczmie uczyć - proszę bardzo, nie zamykam...ale niech zrobi to ostatni, który będzie wychodził

pozdrawiam i dobranoc, miłej nauki :)

Link to post
Share on other sites

Więtej tych emotek Zeratul nie było? ;)

Hookie, uczyc sie bede z ksiażki i z zeszytu raczej, na necie poszukam dopiero jakbym mial z czyms watliwosci a by w ksiazce nie bylo ;)

 

Jak zobaczyłem, że uaktualnili datę m-rki "Nowości do testów" to liczylem na troche wiecej sprzetu niż dwie karty graficzne :P Niestety przy moim sprzęcie nie widze sensu brać żadnej z tych kart, bo nie bede w stanie wykorzystach ich w 100% niestety.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...