Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Sevae - powiedz mi coś, czemu chcesz bana?? Bo chcesz, to widać i sam mówisz. To powód do dumy dla Ciebie?

HHHHHMMMMM.... może chcę udowodnić że bany, zasady i bicz moderatorów to pic na wodę który w realnym świecie nic mi nie robi... nawet ciśnienia nie podnosi...

 

Nie zastanawiałem się tak do tej pory po co mi ten ban...

 

A może sam nie potrafię przestać spamować i podświadomie chcę żeby mi ktoś pomógł...

 

 

:D;)

Link to post
Share on other sites

SpamPost zamknięty do odwołania, zaczniecie robić sajgon w którymś z pozostałych tematów - posypią się ostrzeżenia (jak nie pomoże bany).

 

EOT!!!

Nie otwieraj tego... nowy będzie :D
Nowy jak i stary będzie zamknięty dopóki się nie uspokoicie - a zachowujecie się jakbyście mieli 12 lat i byli dziećmi neostrady.
Link to post
Share on other sites

Miód pitny – tradycyjny napój alkoholowy powstały w wyniku fermentacji brzeczki miodu pszczelego, najczęściej lipowego. Wyrabiany i spożywany od średniowiecza m.in. w Polsce i na Litwie.

 

http://www.sklep-ballantines.pl/sklep/img/product_1186659383_908098518_product_1154962431_180822686_dwojniak_dominikanski_450%20copy.jpg

 

Najmocniejsze (posiadające największą zawartość alkoholu) są półtoraki. Półtoraki i dwójniaki określane są niekiedy mianem miodów królewskich. Piątaki i czwórniaki, czyli miody wytrawne, dojrzewają najszybciej i nadają się do spożycia po upływie 6-8 miesięcy. Większa zawartość miodu pociąga za sobą konieczność dłuższego leżakowania. Trójniak leżakuje od 1,5 roku do 4 lat, natomiast półtorak od ośmiu do dziesięciu.

 

Dzięki @darek11, od razu cieplej człowiekowi :D

Link to post
Share on other sites

SpamPost zamknięty do odwołania, zaczniecie robić sajgon w którymś z pozostałych tematów - posypią się ostrzeżenia (jak nie pomoże bany).

 

EOT!!!

i dobrze kubbak zrobiłeś, ja trochę czekałem jak się sytuacja tam rozwinie.

 

drinka poproszę :D

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich

1) po pierwsze primo - jakim mICh@eL prawem wtargnąłeś do Karczmy przed otwarciem ;)

2) po drugie primo - dziękuję serdecznie Panie Gospodarzu za wysłuchanie prośby posłanej na PW

3) po trzecie primo - mICh@eL za karę stawia kolejkę

4) po czwarte primo - nie mogłem wbić wcześniej bo miałem film

5) widzę, że SPAMpost zamknięty, więc @sevae - zgodnie z tym co było kiedyś ustalone - kolejna część sagi - "A new SPAM" :D:):D;):D

ja oczywiście takiego tematu nie założę (nie odważę się, jednakże od czasu do czasu bym się w nim udzielił)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@kajefasz

dzięki za kolejkę, ale dla mnie tylko pepsi z lodem

masz na myśli ten "wielki finał" przed Piccolo Saga (tam 100 któryś odcinek w zwykłym DB :D)

jeśli tak to dziwne, bo ja na nim skończyłem jak poszedłem do TVP1 na film o 20:20 a teraz będę oglądał następne

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...