Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

@Sebool_uk

dzięki za "bronka", ale dla mnie cola, bo do 18 nie piję

@MJ

zwróć uwagę, że kotki napisane były w "cudzym słowiu"

no i tak w ogóle to dzisiaj barman realizuje zamówienia, bo dawno go tu nie było, więc trzeba dopilnować żeby z wprawy nie wyszedł

jak coś to będę ratował swoim doświadczeniem

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Coś ci się nie podoba :?: Nie chcesz Karakorum za siedem dyszek :D

PEACE MAN, po prostu ciekawi mnie gszie taka okazje znalazles, sam bym wzial karakorum ale ostatnio z kaska krucho, mam duzo roboty rzy autku - jakis s****syn rozwalil mi bok i zwial..... a poza tym mojego kompa i tak nie slychac wiec moze jeszcze troche poczekac :P

 

 

@MJ

to jak bedzie z dokumentacja twojego LC dasz cos ciekawego (foty, wideo kotke tez mozesz dorzucic

:P )

Link to post
Share on other sites

@kubbak

przepraszam serdecznie, byłem pewien, że zamówienie podałem

w takich sytuacjach proszę się nie krępować i upomnieć się o zamówiony towar

w ramach rekompensaty - jako, że jesteśmy firmą szanującą klienta - do zamknięcia możesz zamawiać co tylko zechcesz dla siebie na koszt firmy

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@Sebool_uk

dzięki za "bronka", ale dla mnie cola, bo do 18 nie piję

zeratul to jak sobie życzysz coke dla Ciebie może być z lodem? :P

 

http://img4.imageshack.us/img4/7952/colah.jpg

 

A ja zdaje się od wczoraj nie zostałem obsłużony :D

Będzie zgłoszenie do sanepidu i :?: .

łap specjalnie dla Ciebie http://ludzie.onet.pl/_d/emotions/icons/piwo2.png Tylko tam nic nie zgłaszaj do sanepidu bo nie będzie gdzie pić :P
Link to post
Share on other sites

To ja juz zmykam spac panowiem na branoc 3 kolejki dla wszystkich na moj koszt co kto chce moga byc nawet same 340 z lodem :P

:?: tylko sie nie upijcie :D

No ja też zaraz zbieram manatki stąd i idę pieluchy bo cisza na forum jakby makiem zasiał :P ja podziękuje już na dzisiaj mi wystarczy tych 340stek bo mi wątroba nie wyrobi a chce jeszcze pożyć :D 3maj się Warrk dzisiaj później się widzimy na forum branoc :)
Link to post
Share on other sites

no to i ja się zwijam

jak na razie nie zanosi się na to, żeby ktokolwiek jeszcze tej nocy odwiedził lokal, więc przewracam kartkę na "zamknięte"

jak ktoś przyjdzie tu przed szóstą godziną i będzie miał ochotę na browarka - proszę bardzo, Warrk postawił 3 kolejki :P

tylko potem mi kartkę z powrotem przewrócić

a tymczasem :?::D:P

pozdrawiam i branoc

Link to post
Share on other sites

no to i ja się zwijam

jak na razie nie zanosi się na to, żeby ktokolwiek jeszcze tej nocy odwiedził lokal, więc przewracam kartkę na "zamknięte"

Ja jeszcze jestem :D tylko byłem nie aktywny bo oglądałem filma. Chyba to ja ostatni przewrócę kartkę na "zamknięte" :o

 

jak ktoś przyjdzie tu przed szóstą godziną i będzie miał ochotę na browarka - proszę bardzo, Warrk postawił 3 kolejki :D

Dzięki Warrk za browarka jeszcze się załapałem tak na koniec :P

 

tylko potem mi kartkę z powrotem przewrócić

a tymczasem :?::D:P

pozdrawiam i branoc

Dobrze ja już przewracam kartkę na drugą stronę "zamknięte" :P:):D na mnie już czas wątpię żeby ktoś jeszcze dzisiaj odwiedził karczmę. Zapewne będę jak wstanę :D a tymczasem mówię wam branoc :P kololowoychodlotowychkosmatych snófffff.... :D
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...