Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Tak 2x 6pin.

 

Jaka rekalmacja, przecież to uskodzenie mechaniczne. Paczkę odbierała żona, ale sama paczka byłw w idealnym stanie, 2 kartony co były w środku także, wiec podpisała protokół odebrania. Dopiero w domu zobaczyłem co i jak, z SB wiecie co było.

Link to post
Share on other sites

ta grafa zasilana jest z 2x 6 PIN czy jak, bo widzę, że 2 kable podobne w niej siedzą

Domi_nick_ ma pewnie podpięte jedno zwykłe PEG z zasilacza, a drugie to przejściówka z Molex'a :wariat:
Link to post
Share on other sites

Właśnie nie powinni Ci pakować tego mugena do kompa powinieneś dostać osobno tak to nie byłoby takich problemów widocznie redakcja o tym nie pomyślała gorzej jakby się coś uszkodziło to wtedy byłoby nie ciekawie...

 

//EDIT//

 

zeratul tak w ogóle dzięki za bro :wariat:

Link to post
Share on other sites

mam takie tempy w idle z Mx-2 jak FS760 miał na tej zwykłej paście - czyli na rdzeniach od 39 do 43 stopni - bez OC.

 

Zaraz wrzuce foty jak sam radiator wygląda.

 

Edit nie wrzuce, bateria w aparacie padła...

 

Ale jest tak że jest krzywy w dwie strony. W lewo i do przodu (tak np. bo nie wiem gdzie która strona jest).

Link to post
Share on other sites

Btw, czyli Mugen ma jednak jakieś minusy. Tzn. teraz już dwa ;)

1) Drogi

2) Miękki :D

Nic co jest drogie nie zawsze musi być lepsze już parę razy się na tym przejechałem dlatego teraz kupuje rozważnie a nie z górnej półki bo nie zawsze trafisz na takie egzemplarz który pochodzi Ci 2-3 lata czasem zdarza się, że po paru miesiącach Ci coś padnie tak nagle... :wariat:
Link to post
Share on other sites

TRUE to jaka firma, bo od jakiegoś czasu się głowię :wariat: (bo domyślam się, że to "slangowy" skrót)

i jaki model coolera masz na myśli MJ ;)

a Tobie torture co podać :D

na czas transportu to można by było kawałek jakiejś deski tam wstawić to może nic by się nie stało

albo faktycznie - niech użytkownik sam się z nim męczy

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W pudełkach powinni odesłać, Dominik by chętnie sam złożył na nowo :wariat: Też obawiałem się, że Freezer przyjdzie do mnie pogięty, ale na szczęście był idealnie zapakowany ;)

 

Dla mnie sok grejpfrutowy z lodem :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...