Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

otwieram Karczmę i jednocześnie proszę, aby wszystkie powyższe posty napisane po 6:00 dnia dzisiejszego zostały usunięte

@szwagier

nie mamy pokoi....jak chcesz to znajdę Ci jakiś materac i rozłożysz się w ślepej, ciemnej uliczce za lokalem :)

zapraszam i pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Standardowo moglibyście polać Jack'a Danielsa z colą. Dzisiaj jestem wkurzony, trzeba się odstresować.

proszę bardzo, do odebrania przy ladzie Panie Zielony :)

standardowo - z racji stanowiska - na koszt firmy :)

pozdrawiam

 

EDIT

zeby zaczac: o czym tu gadacie?? xD

jeszcze o niczym....tylko powiem, że obaj piłkarze co ich masz w podpisie do bycia bóstwem piłki nożnej mają drogę na której się zgubią....jeden już się zgubił
Link to post
Share on other sites

rzucasz np. fotę na imageshack.us, a potem kopiujesz link do niej albo miniaturki

a jak nie to kopiujesz adres obrazu i umieszczasz go w

chyba tak to się robi, ale Pan Zielony przebywa w Karczmie dziś to Cię pewnie pouczy :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

zidane, pepe

masz na myśli Pele :)

Messi wcale nie wymiata...Messi to tylko Laysy umie jeść, a Ronaldo z łupieżem walczyć teraz....w ManU grał całkiem całkiem, ale się niestety sprzedał....

a takich piłkarzy jak m.in. Zidane, Henry, Carlos to już chyba nie będzie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kurcze, skoro zeratul jesteś taki hojny to jeszcze jedno poproszę.

 

EDYTKA:

Jedna dobra wiadomość dzisiaj. W końcu zamówiłem buty :) Ponad tydzień szukałem rozmiaru i koloru :).

 

http://www.sklep.e-sportowe.pl/product/image/366/img1372.jpg

Link to post
Share on other sites

niestety nie widzialem :) takim ludziom bana na zachete :D

 

Tak sobie patrze i MekPrzemasMek (27), PurePower (20), severn (15) mają urodziny

 

proponuje oblac ich zdrowie (dla nieletnich moze cola :D)

 

a przy okazji zaspiewajmy sto lat :D

 

sto lat, sto lat niech żyją, żyją nam...

 

kubbak troche chyba w nich nie wygodnie bedzie :)

Link to post
Share on other sites

takim ludziom bana na zachete

Maksym Słomski jak na razie nie został "obdarowany" :) On także brał w tym udział - niestety nie zrobiłem screena, więc możecie mi tylko na słowo uwierzyć... Nie wiem jakie były powody, ale bmk chyba gnije od środka :) Na to przynajmniej wygląda...
Link to post
Share on other sites

sto lat, sto lat niech żyją, żyją nam...

Solenizantów nie ma, więc po ch :) j się drzesz :D Jeden z nich dostał bana tak btw... :)

Kilka tygodni temu też była taka akcja. Wydaje mi się że to ten sam koleś

Widziałem Twoją wypowiedź w jednym z tych tematów. Napisał tam także Maksym po czym sam założył podobny topic. Nie rozumiem...
Link to post
Share on other sites

Maksym Słomski jak na razie nie został "obdarowany" :) On także brał w tym udział

Gdy masowo usunąłem posty tego kolesia, to osoby, które w jednym z tematów pisały i były na drugim miejscu stały się twórcami tematu. Tak jakby się wszystko raz do góry przesunęło. Więc Maksym tu nic nie zrobił :)
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...