Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

na Pudziana zobaczymy co pokarze

raczej kogo pokarze:D Na myśl przychodzi mi tylko Sylvia, ale to raczej on pokarze pudziana :rotfl:

Wcale nie jest taki dobry ten cały sylvia na filmikach youtube nic nie pokazuje nadzwyczajnego jest do pokonania przez Mariusza tylko musi wyjść rozluźniony zero spięcia odczekać swoje przede wszystkim nie dać narzucać tempa zawodnikowi i wtedy go ciachnie liczę na to.

Link to post
Share on other sites

no dobra, ja musiałem sobie ostatni tydzień odbić i dlatego się trochę "zagrałem"

teraz zawijam w kimę, a że widzę, iż ludzie jeszcze w lokalu przesiadują - nie zamykam :rotfl:

pozdrawiam & dobranoc :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Siema :rotfl:

kasek_mdc nie pisz posta pod postem po to masz edycję :rotfl:

 

Co do walki to kondycji w dwa tygodnie nie da się złapać, za dużo mięcha i za duże zapotrzebowanie na tlen ale oby wygrał niech amerykaniec przełknie jeszcze raz te obelgi które rzucał w jego stronę tyle że na deskach ^^

Link to post
Share on other sites

Zwykle edytuję posty,ale i tak posty z karczmy nie są liczone więc pod nabijanie postów się to nie podepnie :rotfl:. Wracając do tematu, trochę szkoda, że wrzucają Pudzianowskiego od razu na głęboką wodę (podejrzewam, że po podpisaniu umowy z KSW nie ma on za dużego wpływu z kim walczy, a kary pewnie też wysokie).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...