Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Kiedy DEMO?


Recommended Posts

Wszystko robią na odpieprz. Kiedyś demo gry dosyć prędko wychodziło przed premierą, a teraz?

Przed, lub po premierze. I ja się pytam: a co to ma być? Dla mnie to nie demo tylko jakieś dziwaczne metody promocji przed samą premierą gry. Dają w demie fajne kawałki a jak już grasz w pełną to jest zje****. Choć nie mówię tego o BF 3, ale niestety tak jest.

Link to post
Share on other sites

Ciesz się, że masz możliwość zagrania w multi (beta) oraz SP/Coop (Demo) zanim kupisz grę ;)

 

Wielu producentów w ogóle olewa dema i możesz sobie jedynie na piracie spróbować pograć przed kupnem :P

Link to post
Share on other sites

a wracajac do EA i Battlefielda...

 

dzis odinstalowuję BC2 i patrzę, że wyswietla mi sie cos w stylu: "czy chcesz zdeautoryzować grę? pozostalo ci 9 autoryzacji z 10"

wtf? wczesniej robilem to kilkakrotnie i nic takiego sie nie pojawialo, gre kupilem jeszcze przed pojawieniem sie tego smiesznego Origina, wiec zasady uzytkowania zakupionego wczesniej produktu nie powinny sie zmieniac po jego kupieniu...

 

W przypadku BC2 az tak mnie to nie martwi bo za duzo w niego juz grac nie bede, natomiast w przypadku nowych gier jak BF3 to juz wiecej

polityka EA wydaje mi sie coraz bardziej beznadziejna, BF3 bedzie mial tylko 10 aktywacji czyli tylko tyle razy bedzie go mozna zainstalowac a potem pewnie trzeba bedzie kupic kolejny egzamplarz gry :o

Link to post
Share on other sites

BC2 możesz jednocześnie mieć zainstalowane na 10 kompów jeśli nie chcesz wkładać płyty do napędu za każdym razem ;)

 

To po prostu jest tak, że masz 10 aktywacji gry online, ale po dezinstalacji możesz przywrócić możliwość aktywacji, czyli wyrejestrować grę ;)

 

To zabezpieczenie przed tym, żeby piraci nie mogli łatwo sobie autoryzować gry na jednym pirackim kluczu, tylko 10 egzemplarzy :)

 

Jak jesteś sierotą i 10x zainstalujesz, a przy instalacji nie wyrejestrujesz, to po prostu musisz grać z płytą w napędzie :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja bym uważał z kupnem kodów na allegro. Przy BC2 miałem problem ja i mój brat. Choć osoba sprzedająca miała same pozytywy to z kodem było coś nie tak. Mianowicie po dość długim czasie musiałem przeinstalować system u brata. Przy próbie uruchomienia nowo ściągniętego BC2 wyświetliło informację, że klucz jest zbanowany. Wszedłem na czat obsługi technicznej i to co się dowiedziałem, że oni nie ręczą za klucze, które nie były kupowane z paru miejsc - już dokładnie nie pamiętam, ale liczyły się chyba tylko od nich ze strony ze steam chyba i skądś tam jeszcze, no i oczywiście pudełkowe. Pomyślałem, że może problem będzie tylko przy reinstalacji systemu, to też u siebie przeciągałem moment reinstalacji. Jednak nic to nie dało i któregoś razu nie mogłem się już zalogować do gry. Tak na prawdę ciężko wykryć taki proceder na aukcjach bo przecież pozytyw już wystawiony, a gra przestała działać po iluś tam miesiącach. Oczywiście mail do sprzedawcy w tej sprawie pozostał bez odzewu.

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz sprawdzonego sprzedawce, to nie ma się czego lękać. Także miałem problem z keyem do BC2 ale znalazłem innego sprzedawcę, który nie zawodzi po dziś dzień. Mimo że wolę wersję pudełkowe, taka alternatywa w zanadrzu jest mi na rękę. :)

 

PS: Komentarza po zakupie keya, nie musimy wystawiać od razu, prawda?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...