Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciałbym żebyście pomogli z wyceną takiego sprzętu:

 

PŁYTA GŁÓWNA GIGABYTE GA-M*L-S3 nForce *0 (PCI-Ex16,SATA2, USB2.0,SOUND 8-channel,LAN,DDR2)

 

PROCESOR AMD PHENOM 9650 4x2.30GHZ

 

Pamięć 4096MB 800 Mhz (2x2gb)- firmy Apacer

 

Dysk WD CAVIAR 500GB SATA2 16MB (WD5000AAKS)

 

Karta graficzna GF 9800GT 1GB

 

ZASILACZ ATX TRACER 450W - z zasilaczem jest problem że przy dużym na ciążeniu zaczyna wydawać dziwne dźwięki tak jakby skrzeczenie, więc jest do wymiany

Link to post
Share on other sites

Ceny proponuje sprawdzić w jakimkolwiek sklepie, a nie prosić o wycene sprzętu, a co do zasilacza to piszczenie to cewki i jest to dosyć powszechny problem w wielu zasilaczach, że przy dużym obciążeniu występuje piszczenie, natomiast wcale nie oznacza, że jest on do wymiany.

Link to post
Share on other sites

Ceny proponuje sprawdzić w jakimkolwiek sklepie, a nie prosić o wycene sprzętu,

W sklepie? przecież to są części używane a nie nowe :?: na dodatek my jesteśmy tutaj po to żeby pomóc takim użytkownikom jak Hrd18 który ma problem z wycenieniem sprzętu. Ja osobiście polecam Ci żebyś sobie sprawdził na allegro po ile mniej więcej te części chodzą :D mam nadzieję, że koledzy z forum pomogą Ci w tym bo trochę już w tym siedzą i orientują się co po ile chodzi to tyle z mojej strony pozdrawiam :)
Link to post
Share on other sites

że zasilacz piszczy to myślę powiedzieć sukces :?:

ten który posiadasz nie powinien w ogóle zagościć w Twojej obudowie

i piszczenie to jedne z lepszych objawów gdyż jest tak badziewny iż przy mocno prądorzernym zestawie może się w każdej chwili spalić

Link to post
Share on other sites

Za cały komputer ~800zł.

Płyta, procek, zasilacz to nic specjalnego.

 

Po szczegóły udaj się na allegro i sprawdź za ile ludzie kupują sprzęt a nie po ile stoi (bo ten co stoi to się nie sprzedaje).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...