Skocz do zawartości

CoD Blacko OPS - lagi


Recommended Posts

Od kąt kupiłem tą grę, strasznie żałuje. Mam niemiłosierne lagi ale nie przez sprzęt tylko przez wersje gry, sam nie wiem przez co i mam nadzieję, że mi Wy pomożecie. Lagi są w budynkach, niektórych* mapach na multi, nie na każdej ale na większości, niektórcyh misjach są cały czas na singlu w tych samych miejscach zawsze, więc to raczej nie wina sprzętu. Największe są, gdy wejdziemy do budynku, nie da się po prostu grać. Sprzęt: E5400 2,7x2, 2GB ram, Gt 240 DDR5 1 Gb, Win. xp
Link to post
Share on other sites

MW2 a Black Ops to dwie inne bajki.

U mnie na C2D E4500 2.2GHz, 2GB RAM i Radku HD3850 na wysokich było stałe 90FPS. A Black Ops? Ledwo 30 wyciąga. Do tego występują niemiłosierne dropy.

Po premierze "super" CoD'a od Treyarchu, dało się zauważyć, że lagi występowały nawet na dużo mocniejszych konfigach. Przykro mi, ta gra tak ma. Jedyne co możesz zrobić to pobrać jakieś cfg, i wtedy popróbować.

Edytowane przez Shadowx
Link to post
Share on other sites

Tu się można zgodzić, ale jak wyjaśnić to, że MW, czy MW2, śmigają płynnie, a Black Ops, już nie? Przecież to jest ten sam silnik. A może dodali gdzieś jakieś nowe, zapierające dech w piersiach efekty graficzne, które zżerają taką ilość klatek? Nie ma się co oszukiwać, gra jest po prostu słabo zoptymalizowana. Treyarch poraz kolejny dało ciała, tak samo jak przy WaW'ie, który również ciężko chodził.

Link to post
Share on other sites

Od kąt kupiłem tą grę, strasznie żałuje. Mam niemiłosierne lagi ale nie przez sprzęt tylko przez wersje gry, sam nie wiem przez co i mam nadzieję, że mi Wy pomożecie. Lagi są w budynkach, niektórych* mapach na multi, nie na każdej ale na większości, niektórcyh misjach są cały czas na singlu w tych samych miejscach zawsze, więc to raczej nie wina sprzętu. Największe są, gdy wejdziemy do budynku, nie da się po prostu grać. Sprzęt: E5400 2,7x2, 2GB ram, Gt 240 DDR5 1 Gb, Win. xp

 

Witam.Widzę że problem z najnowszą odsłoną Call of Duty dalej występuję.

 

Otóż swojego czasu kiedy to posiadałem dwurdzeniowego E8400@4.2Ghz wraz z GTX 480 Call of Duty Black Ops ciął niemiłosiernie i to bez względu na ustawienia.Okazało się że twórcy tak skopali silnik gry że konieczna jest wymiana procesora na jakiegokolwiek Quada by gra działała płynnie.Jak dla mnie to wielka wpadka bo jak wiadomo gra graficznie prezentuje się bardzo przeciętnie więc nawet Core 2 Duo powinien wystarczyć.Tak czy inaczej gdy tylko zmieniłem proca na i5 750 jest zero problemów z płynnością ;)

 

Tak sobie to wymyślili chłopcy z Treyarch :rudolph:

Edytowane przez ivanos
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...