Skocz do zawartości

Wiedźmin 2 Full HD 3D Vision jaka grafa? pojenyncza czy może SLI?


Recommended Posts

No chyba jednak nie... karta i tak liczy klatkę dla lewego i klatkę dla drugiego :]

 

O ile w Dircie normalnie grałem na maks i miałem 50, to na anaglifach musiałem zbić detale na nisko/średnie, żeby mieć w miarę płynne 30-40 FPS ;)

 

A w anaglifach jeszcze trzeba dwie klatki przeliczyć w jedną :P

Link to post
Share on other sites

troche racji masz na pewno z tymi klatkami a bardziej się nie wypowiem puki sam nie sprubuję.

 

Co do grafy to chyba mam faworyta a mianowicie ASUS Radeon HD 6950 DirectCUII z moim ulubionym chłodzeniem. Słabszy od gtx'a 570 i radkka 6970 ale za to prawie 400zł tańszy a wydjnościowo (z wykresu komputer świata) stoi nad gtx 560 ti i nie wiele pod 6970. 1GB zamiast 2ch ale za to w crosfire wyszło by 800zł taniej a to b. duży plus.

 

Zapomniałęm dodać że można w niej zmienić bios i wyjdzie 6970. ;]

 

Edytowane przez Smoku86
Link to post
Share on other sites

3 slotowiec asusa? widzę że na allegro go nie ma :/. i on się grzeje po oc? co w takim razie z wersją 2 slotową?

btw

dobry obieg powietrza w obudowie i pewnie by spadło trochę stopni jako że karty z tym chłodzieniem wywalają ciepło wokół siebie a nie poza obudowę

Edytowane przez Smoku86
Link to post
Share on other sites

mówimy o tej wersji? http://allegro.pl/gigabyte-gtx-570-1280mb-o-c-winforce-3-p-fv-wwa-i1782990172.html

mógłbyś mi napisać jakie ona ma wymiary? bo wygląda na długą i chciałbym sprawdzić czy mi wogule się zmieści do budy a nigdzie nie mogę znaleść :/

jeżelli tą kręciłeś to ładny wynik :]

Edytowane przez Smoku86
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tak więc grafika przyszła (gigabyte gtx 570 oc) i muszę powiedzieć że jestem w szoku bynajmniej nie pozytywnym.

 

Pare ssów z 3dmarka 06.

 

http://img838.imageshack.us/img838/4139/bez3d41560.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img233.imageshack.us/img233/9452/41ghzhd560.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Czyli karta ponad 2x droższa a korzyści praktycznie żadne.

 

Testowałem też w wiedźminie 2 tak jak wcześniej i nie widzę różnicy. Klatki praktycznie bez zminan.

 

Dodam że po przyjściu nowej grafiki postawiłem system od nowa.

 

Więc moje pytanie WTF?

Czyżby procek chamowałby teraz grafę?

Edytowane przez Smoku86
Link to post
Share on other sites

kurde szkoda że wcześniej nie napisałeś i mi nie odradziłeś kupna tej karty, no ale cóż trudno

 

A jakiego byś proca radził pod tego gtx'a 570 (co by pokazał co potrafi)? może i5 2500k? tylko czy dałby on rade później w SLI z dwoma takimi 570-kami? Czy może lepiej poczekać na buldożera bo i tak płyta główna do wymiany :/

Link to post
Share on other sites

nie pisałem , bo wówczas lecą na mnie gromy że to są niby bzdury i że sieje zament , człowiek chce pomóc to źle , a jak nie pomoże to też źle ,

 

jeżeli chodzi o modernizacje to już czekaj na Bulldożery , cena/wydajność powinny stać na przyzwoitym poziomie

Link to post
Share on other sites

Zdaje się 3D Vision zabijało wydajność nawet GTX580 w pierwszej wersji Wiedźmina 2.

Ściągnij patche, jak to nie pomoże to odpuść wymianę procesora, bo zysk będzie niewymierny do poniesionych kosztów.

SLI nie ma sensu, effendi360 zamieścił zrzuty ekranu, niemal zero skalowania.

Polecam wujka Google i przegląd forum Redów.

Link to post
Share on other sites

o SLI z 570tek to myślę tylko i wyłącznie na przyszłość jakby już jedna nie dawała rady za rok czy coś. A wujka google to odwiedzam praktycznie codziennie.

 

Ja nie sugerowałem się tylko wiedźminem 2 by wymienić procek i płytę ale i innymi czynnikami takimi jak: 3Dmarki, inne gry i kolega gando z tym artykułem (bardzo pomocym) w linku.

 

Także czekam na buldożera :] i dam znać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...