Skocz do zawartości

Obudowa pod CoolerMaster V8


Recommended Posts

Witajcie! Mam zapytanie, iż nabyłem monstrualne chłodzenie CoolerMaster V8 które nie mieści się w mojej dotychczasowej obudowie i czy obudowa Gladius GD-800W jest je w stanie zmieścić. Pytam bo być może już ktoś testował na własnej skórze. Wysokość V8 to 161,1mm a maksymalna wysokość chłodziwa CPU w Gladiusie GD-800W to 161mm więc ciut problem narasta ale czy te pomiary są aż tak dokładne?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@SP1DER987: No wyglądać to ona nie wygląda, ale ma miejsca na pare dodatkowych coolerów, ale obudowa za 200zł to można wymagać. A jakaś alternatywna oferta?

 

Sony - ten CoolerMaster spoko. I ta seria zawsze mi się podobała. Ale więcej obudów co pomieszczą taki cooler będzie ciężko chyba znaleźć, nie?

Edytowane przez student229d
Link to post
Share on other sites

Obudowy Chieftec'a są powiedzmy dość konserwatywne w kwestii projektu... Uważam jednak, że nie ma ich co skreślać. Zawsze były solidne, przemyślane i estetyczne. Zasilacz u góry pomaga wyrzucać ciepłe powietrze z wnętrza obudowy, a jednocześnie nie jest przecież komponentem, któremu krzywdę zrobi parę stopni Celsjusza więcej.

 

Po co wam czarne wnętrze w budzie bez okna? Żeby się pochwalić zdjęciem otwartej skrzynki, gdzie i tak na co dzień stoi ona szczelnie zamknięta, często we wnęce pod biurkiem... To już wolę stonowanego Chieftec'a z zasilaczem u góry i metalicznym wnętrzem, niż wszelkie Cyborgi i Transformers'y z 10-cioma katodami, 5-cioma wentylatorami LED i kupą innych świecidełek, a wszystko to w okraszone "piękną" pastelową żółcią.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak miałem Tagan'a U33II 600-tkę w parze z Radosławem 5850 i po przeprowadzce z Elite 330 (zasilacz góra) do GD-600 (zasilacz dół) różnicy w jego kulturze pracy nie zauważyłem...

 

Apollo Diomedes: no te 850W do GTX460, które posiadasz... z pewnością każdy 0,01% sprawności się liczy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...