Skocz do zawartości

Wypakowania plików błędy


Recommended Posts

Mam problem z komputerem.

Jak wypakowuje plik to mam błąd crc albo błąd sumy kontrolnej np. PES smoke czyli mod do PESA, w grach pobranych z neta też mam to samo. Jak mam plik podzielony na party to mam błąd, jak nie jest podzielony to wypakowuje normalnie.

Używałem 7zip i winrar i wszędzie mam to samo. Pliki 3 do wypakowania pobrałem na laptopie tam normalnie wypakowalem bez błędu a na pc ten sam plik kiedy wypakowuje mam błąd sumy kontrolnej. 

Juz nie wiem jak to naprawić.

Wcześniej miałem błąd przy aktualizacji windowsa ale za 5 razem się udało zaktualizować.

Proszę o pomoc.

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam 2 SSD, sprawdzałem stan kondycji chyba crystal info i był stan dobry jeden lexar drugi Kingston kc3000. Tak naprawdę wszytko działało dobrze do aktualizacji windowsa, jakoś się aktualizacja instalowała po pewnym czasie ale miałem błędy przy wypakowaniu plików.

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, wodego napisał:

W WinRAR wchodzisz w ustawienia/foldery. Masz tam pewnie domyślną ścieżkę temp na dysku systemowym. Zmień, żeby katalog tymczasowy był na drugim dysku, np.

D:\Temp\winrar

 

Testuj.

 

Dalej to samo

4 godziny temu, Arvantir napisał:

Dalej to samo

Zainstalowałem system drugi raz na nowym dysku i to samo. 

Wygląda tak jakby pliki pobrane się uszkadzały. W sensie program rozpakowujacy pokazuje, że plik jest uszkodzony part któryś tam, jak go pobieram kolejny raz to przy kolejnym wypakowaniu pokazuje uszkodzony inny plik, który niby wcześniej był w porządku. 

Udało mi się smokepath wypakować raz bez błędów ale przy instalacji program instalując wypakowuje pliki i dalej mam błąd 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...