Skocz do zawartości

Recommended Posts

Właśnie przed chwilą, zauważyłem, że w mojej zamrażarce, odprysnął plastik z którego wykonane są prowadnice (napewno nie była przeładowana). Mało tego - okazało się, że są puste w środku. Lodówa ma 6 lat i była kupowana w Media Expert. Mało tego - w przeciągu pięciu lat, wywaliłem dwie suszarki na pranie Vileda Ininiti Flex, baterię prysznicową wraz z deszczownicą (zachciało mi się modelu z taką malutką wylewką, coby sobie wody do mopa nalać), mopa z Viledy (Turbo 3w1) - przy pierwszym urzyciu pękł pedał (reklamacja uznana). Do tego 32 calowy TV Samsung - wyniesiony do innego pokoju na czas remontu. Menda za nic w świecie nie chciała wstać. Nic go nie zaatakowało, nie spadło, nikt nie dobił. Te wszystkie sprzęty, były rzecz jasna, kupowane jako nówki sztuki, no i oczywix w sklepach.

Link to post
Share on other sites

- Jeżeli idzie o mopa, to faktycznie - ojciec za mocno nacisnął, a zamierzałem mu pokazać, jak się to robi, ale musiałem iść na chwilę do kibelka :-P

- Telewizor, został opisany w pierwszym poście..

- Szuflada - wsuwałem ją i wysuwałem naprawdę ostrożnie. Wyciągnąłem ją, żeby poprzekładać zawartość do drugiej. Dodam jeszcze, że jest to no frost, także nie ma potrzeby odmrażania. I jak wspomiałem, nie była przeładowana.

- Jeżeli chodzi o produkty Viledy, spotkałem się już z opiniami, że ich jakość spada.

 

Mamy w domu meble, które mają mniej więcej 32 lata i wymieniliśmy jedynie kilka zawiasów. Szuflady - mają orginalne prowadnice. W meblach 3 letnich, które mają w sumie 7 szuflad, prowadnice (i to obie) wymieniliśmy w 4 szufladach (i nie są to najtańsze meble. Kosztowały ponad 3 tysiące i były kupione w Agata Meble).

 

Wracając do telewizora. Dowiedziałem się, że kuzynkę spotkało dokładnie to samo, co nas.

Edytowane przez Kapitan Jawor
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...