Skocz do zawartości

Zotac 4070Ti Super - czym się różnią?


Recommended Posts

Cześć. Czy te karty różnią się tylko wymiarami i ewentualnie innym (w sumie chyba minimalnym) taktowanie w Booscie? 

 

https://www.zotac.com/pl/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-4070-ti-super-amp-holo-16gb-gddr6x-0#spec

 

https://www.zotac.com/pl/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-4070-ti-super-trinity-black-edition-16gb-gddr6x-0#spec

 

Poza tym są takie same pod względem technicznym (pomijam kwestie RGB itp)? Czy ja coś źle rozumiem? Chciałbym coś z mniejszymi wymiarami, a widzę, że Trinity Black Edition jest sporo mniejsza, więc to dla mnie na plus. Chyba, że ma to jakiś spory wpływ na hałas/odprowadzanie ciepła. Dobrze myślę, że będą różniły się wymiarami, bo inna jest ta nakładka i obudowa na chłodzenie? 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ta większa zdaje się mieć nie tylko większy kawał plastiku, ale i sam cooler większy. Popatrz na odległość pomiędzy końcem śledzia a końcem karty, AMP HOLO jest znacznie szersza. Jak masz wąską obudowę, to możesz mieć problem z zamknięciem panelu bocznego po wpięciu kabelka.

Na wypisane taktowania bym nie patrzył, realnie one nie mają znaczenia.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, janek20 napisał:

a czemu chcesz mniejszą?

Wez maksymalnie duza  jaka wejdze do  budy

Co  do Halo to pewnie ma wentylatory z exteme czyli tarczówka

Tarczowka = lepsze czy gorsze? 

 

Obudowę mam Fractala Define R5 I pewnie szerokość nie będzie problemem, ale nie czytałem jeszcze jaka ma karta tam wejdzie na długość, abym potem to upchal i zamknął. 

 

3 godziny temu, Adames napisał:

AMP HOLO jest znacznie szersza. Jak masz wąską obudowę, to możesz mieć problem z zamknięciem panelu bocznego po wpięciu kabelka.

Cena uwaga, będę musiał nad tym pomyśleć. Zastanowić się jak to zmierzyć, przynajmniej prowizorycznie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...