Skocz do zawartości

LED do Filmów, PS3 oraz komputera.


Recommended Posts

Witam,

poszukuję małego telewizorka z fullHD do oglądania filmów głównie z komputera, ale też by podłączyć konsolę PS3 czy też zwykłą telewizję.

Obecnie w domu mam Samsunga 100HZ 32" i jestem pod wrażeniem obrazu, chciałbym mieć podobny ale mniejszy.

Cena to max 1200zł o ile warto, najchętniej około 1000zł.

 

A może lepiej kosztem telewizora wziąć monitor ? Bez TV jakoś wytrzymam.

Link to post
Share on other sites

ogladalem jeden z modeli co kolega podal i jakosc odbioru TV zostawia wiele do zyczenia. W porownaniu do TV nie ma porownania, a jak zaznaczalem bede glownie na nim filmy ogladal i konsola a czasem cos tam z komputera puszcze typu film czy przegladarke. Dlatego mysle ze TV bedzie lepszym wyjsciem od monitora. I jedak 26" wiec gorna granica cenowa rosnie.

 

Ogladam i widze ze 26" nie ma wyboru wiec stawiam na 32"

Upatrzylem za 1800 samsunga Samsung UE32C6000, mam go w pokoju obok i wdg mnie obraz ma bardzo ladny.

Chyba ze znajde juz cos lepszego w tej cenie ?

Link to post
Share on other sites

26 cali nadaje się tylko kupić pani Goździkowej i postawić go tylko w KUCHNI by pooglądać kuchenne rewolucje :)

Wnioskuję że masz malutki pokoik skoro 26 cali cię interesował !! Najlepiej poszukaj tv jak z najmniejszym input lagiem Szarp, Philips, Panasonic. Z panasa to polecam model TX-L32E30E.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Żeby się cieszyć full hd to niestety trzeba go oglądać z odpowiedniej odległości, bo nie wieże że ktoś np. z 2 max 2,5 m. będzie mógł rozróżnić 1080 od 720!.

W necie jest masa poradników jaki tv kupić do danego pokoju, do oświetlenia, i odległości.

Ludzie kupują zasadą że jak full hd to będzie lepszy i koniec kropka, ale to jest błędne myślenie i zapominają o tych podstawach, które są naprawdę WAŻNE.

Najważniejsze na dzień dzisiejszy jest to jak dany odbiornik świeci !, kolory , płynność, dobry skaler SD ( bo nadal u nas króluje SD niestety). Np. taki Piooner KURO co nawet nie musi być full hd to nadal zjada zdecydowaną większość tv na rynku na śniadanie i mimo że można kupić (głównie używki) to cena może nadal szokować.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...