Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam chciałbym podpytać o wasze doświadczenia jeśli chodzi o kupno laptopa, bardziej opłaca się kupić w PL czy DE? chodzi mi o kwotę rzędu 5k pln +/-, a rozchodzi się o gwarancję i serwis. W Polsce wiadomo że rzadko kiedy naprawią szczególnie laptopa ale nie wiem jak się sprawa ma w niemczech ale z tego co słucham tutaj od ludzi to raczej problemów nie mają, odsyłają uszkodzone i albo dostają zwrot kasy albo im naprawiają może jest ktoś kto zna lepiej temat?

Link to post
Share on other sites

Gdzie się bardziej opłaca? Nie ma reguły, wybierasz model i porównujesz. Wadą laptopa z Niemiec, jest niemiecka klawiatura. Chciałem kiedyś kupić model na niemieckim Amazonie, ale odstraszyła mnie właśnie ta klawiatura.

Link to post
Share on other sites

Tak, to wielki problem taszczyć klawiaturę i rozkładać gdzieś w terenie. A jak ktoś chce grać na laptopie, to może ustawić jako stacjonarny w domu i podłączyć jeszcze monitor. Nikt nie zabroni.

 

Link to post
Share on other sites
Spoko klawiatura na minus ale to jest raczej pikuś.
Bardziej mi chodziło o ewentualne kwastie gwarancyjne, może ktoś wie czy z lapkami kupionymi w DE jest lepiej w tym temacie?
Gwarancję i tak realizujesz u sprzedawcy a ten wysyła na serwis producenta także nie rozumiem twoich obaw .

Dwa to wszystkie produkty zakupione na terenie UE mają gwarancję na terenie calej UE ..
A to czy zakupiony sprzęt w MM w Niemczech będziesz mógł oddać na gwarancję w MM w Polsce to już poczytaj w regulaminie sklepu .
Ale strzelam że tak .

Też trochę dziwne twoje podejście że w PL nie naprawia laptopa ...niby czemu ? Jak serwis. Producenta na terenie PL to ci naprawia sprzęt ,jak nie ma to idealna do najbliższego serwisu .
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...