Skocz do zawartości

Przeniesienie numeru do Play 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy (karta tymczasowa)


Recommended Posts

Cześć wam, przenosił już ktoś może numer do Play i wie jak wygląda temat karty sim tymczasowej? Dajmy że zostało mi 3 miesiące umowy w plusie i chce przenieść numer do play, dostaję kartę tymczasową i mam wszystko nolimit aż do momentu przeniesienia numeru? Jest gdzieś jakiś haczyk? Albo jakieś limity na tej karcie tymczasowej lub dodatkowe opłaty dodane do 1 faktury? 

Link to post
Share on other sites

Przenoszenie numeru do PLAY – abonament

Dla wszystkich, którzy decydują się na abonament w PLAY, na przeniesienie numeru czekamy maksymalnie do 6 miesięcy. Dokładna data przeniesienia zostanie przesłana SMS-em. Do momentu przeniesienia numeru Klient może korzystać z tymczasowego numeru oraz pakietu startowego za 0 zł. Pakiet ten zawiera: ofertę NO LIMIT za 0 zł (wchodzą w nią nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet bez limitu danych); numer tymczasowy za 0 zł; kartę SIM – już po przeniesieniu numeru można na tej samej karcie korzystać z wybranej oferty.

 

https://www.play.pl/play-expert/porady/jak-przeniesc-swoj-numer-do-play-instrukcja-krok-po-kroku

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Też to czytałem ale te nolimit nigdy nie jest nolomit i jakieś ograniczenia są jak się wczytać, przez pół roku internet za darmo bez limitu za dobrze to wygląda. Nie mogłem nigdzie znaleźć załączników do regulaminu 

Link to post
Share on other sites
50 minut temu, FeX napisał:

Limitu danych może nie być, ale zapewne będzie limit prędkości po przekroczeniu pewnej ilości danych

To pewne tylko nikt nie mówi ile tego jest i czy coś naliczają po przekroczeniu a wiem że w punkcie będą mówić to co chcemy usłyszeć czyli wszystko nolimit z *

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...