Skocz do zawartości

ryzen 7600 PBO - 30, Boost +200


Recommended Posts

Witam mam płytę główną msi b650m-p ustawić tu jak na filmiku ? bo temperatury w cyberpanku mam 86 - 93 stopnie chłodzenie to boksowe mam, buda otwarta.

https://www.youtube.com/watch?v=JTTf7IoVSa8

precision boost overdrivve ustawilem na advanced

curve optimizer na all cores

all core curve optimizer sign na negative

all core curve optimizer na 30

 

W cyberpanku mam teraz 70 - 76 stopni jeszcze coś mogę zrobić ten boost + 200 gdzie się ustawia ? 

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Ustawiłem jak 

 

tu oprócz Pbo Limit nie zmieniałem, r23 temperatury nie przekraczają 85 stopni, w cyberpunku mam 80 - 87 stopni czasem wskoczy na 88 ale dzisiaj było ciepło, bez zmiany ustawień temperatury standardowo 95 - 97 stopni, zainwestowałem w fera 5 i z tego filmiku widze że można na lepszym chłodzeniu jeszcze lepiej zejść z tempami jak na boxa temeratury już nie wskakują na 95, ale fera 5 i zobacze ile jeszcze zdziałam co do zegarów +200 niestety cyberpunk mi się wykrzaczył i musiał jak na razie zrezygnować z tej wartości i nie kombinuje, sorry sam w sumie sobie dałem przykład ustawień i pytałem 2 raz, mam nadzieje że na tych ustawieniach z ferą 5 będzie lepiej, ale ciesze się że w r23 mam max 85 stopni, i w grze już nie mam 95 - 97 stopni fera 5 i działm dalej obudowa otwarta.

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

Nie piszesz nic Łukaszu jak masz cyrkulację ogarnięta w budzie; jeśli pisałeś wcześniej to też nie widzę, ale jeśli masz dodatkowo obudowę z tych szczelniejszych (bez mesha na froncie przykładowo) to nawet lepsze chłodzenie niewiele da jeśli ciepło zostaje w obrębie budy. 

Link to post
Share on other sites

Za póżno kupiłem fera 5 EY3A005 jest chłodniej i wydajniej w r23 r15 i r20 mam więcej punktów jak na boxie, teperatury niższe.

 

Zrzut-ekranu-2024-04-04-004325-jpg-fera-

Chyba jest dobrze, nie dawałem tylko w biosie pbo limit bez tego a reszte zrobiłem ciekawy jestem czy na zegar +200 się teraz wykrzaczy czy nie w r23 14335 pkt, możliwe że jak ustawie pbo limit 85 to jeszcze zejdze z temperaturam ? w r23 tempy 82 - 84 stopnie fakt że jest dzisiaj chłodniej ale czuje w kościach że po zmianie chłodzenia wydajność mi wrosła i temperatury i kombinacji w pbo2 w biosie tempy teraz spadną chyba jest ok teraz ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...