Skocz do zawartości

hej! doradź mi z wyborem pierwszego kompa!


Recommended Posts

cześć! jestem zainteresowany kupnem mojego PIERWSZEGO komputera (oznacza to, że nigdy nie konfigurowałem komputera, a ledwo co wiem cokolwiek na ich temat) przychodze z pytaniem czy ta konfiguracja będzie dobra i wydajna w grach. skonfigurowałem ten komputer za 4 800zł (i prosze o podanie podzespołów do ceny : 5000zł jeżeli ta konfiguracja będzie do bani) a o to ona : Dysk SSD Lexar NM620 1TB M.2, PCI-E x4 G, Procesor AMD Ryzen 7 5800X, 3.8 GHz, 32 MB, BOX, Płyta główna Gigabyte B550 GAMING X V2, Chłodzenie wodne Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB V2, Pamięć Lexar Thor, DDR4, 32 GB, 3600MHz CL18, Karta graficzna Asus Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 8GB GDDR6, Zasilacz MSI MAG A650BN. Jeśli ktoś odpowie będe wdzięczny.

Edytowane przez Marxel
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, 3ndurek napisał:

W AM4 bym się nie pchał tym bardziej że za 750zl masz nowszego i ciut wydajniejszego Ryzena 7500F.

 

Z dopłatą 100zl masz konfig na platformie AM5 z DDR5 https://proline.pl/koszyk/46d03b8e

 

Dużo wydajniejsze GPU w postaci RX 7800 XT, lepszy PSU Seasonica, szybszy SSD. 

dzięki za doradzenie!

12 minut temu, 3ndurek napisał:

W AM4 bym się nie pchał tym bardziej że za 750zl masz nowszego i ciut wydajniejszego Ryzena 7500F.

 

Z dopłatą 100zl masz konfig na platformie AM5 z DDR5 https://proline.pl/koszyk/46d03b8e

 

Dużo wydajniejsze GPU w postaci RX 7800 XT, lepszy PSU Seasonica, szybszy SSD. 

mam jeszcze pytanie. czy zasilacz o 750w będzie dobrym wyborem?

Link to post
Share on other sites
10 minut temu, 3ndurek napisał:

Wersję 850W masz taniej jak 750W.

dziękuje. przepraszam że tak dręcze ale mam jescze jedno pytanie, czy byłaby możliwość znalezienia białej obudowy w cenie 200zł? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...