Skocz do zawartości

Monitor 27,IPS,120Hz+ do 1200-1300zł


Recommended Posts

Tak jak w tytule potrzebuje monitora 27 cali w kwocie do 1200-1300zł, monitor będzie używany do gier oraz przeglądania internetu, filmy/anime oglądam na innym monitorze/telewizorze. Do 28 lutego jako główny monitor posiadałem AOC 27g2u, niestety zaczęły się pojawiać na nim poziomie linie, w morele najpierw wymienili na taki w którym linie występowały w innej części matrycy a za drugim razem zdecydowali się zwrócić pieniądze. Monitor będzie wisiał na Vesa 100x100/75x75 więc nie musi być regulowana podstawka etc. raczej myślę tylko o matrycy IPS i odświeżaniu 120/144+, co do gier to raczej wszelakie AAA. Po przeglądaniu rtings i innych recenzji zastanawiam się najbardziej nad Dell G2724D oraz LG UltraGear 27GP850P, wiem że DELL ma znacznie lepszy kontrast, blb się nie boję jakoś bardzo, ale sporo osób pisało że zdarzają się delle z żółtą bielą.

Link to post
Share on other sites

Przyjechał dzisiaj Dell G2724D, raczej jestem zadowolony chociaż jeszcze nie jestem przekonany jak ustawić kolory pod siebie bo profil z rtings.com mi się nie podoba. Co do backlight bleedingu to wygląda to tak:

Dell 2724D, zdjęcie robione OnePlus 9 Pro

Dell 2724D, zdjęcie robione realme 7

Porównanie blb BENQ GL2760HE, Dell2724D, Samsung S27H650FDU

Link to post
Share on other sites

Mam Della G2724D ok kilku tygodni i jest dla mnie świetny.

Przesiadłem się ze strego LG na matrycy TN.

Kolory dla mnie rewelacyjne (i to na standardowych ustawieniach) nie przesycone, nie cukierkowe. Takie fajne, naturalne.

Mam porównanie też z Acer VG270UBMIIPX gdzie przy pierwszym uruchomieniu nie dało się patrzeć bez mrużenia oczu kolory strasznie nasycone, szczególnie czewony

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...