Skocz do zawartości

Problem z Sapphire Radeon RX 6600 GAMING Pulse 8GB GDDR6


Recommended Posts

Cześć, mam problem z kartą graficzną Sapphire Radeon RX 6600 GAMING Pulse 8GB GDDR6, po jej założeniu gdy uruchomię jakąś grę to mój komputer się restartuje. Najpierw gdy ręcznie usunąłem sterowniki do konkurencyjnej karty graficznej komputer restartował się już przy próbie wczytania gry. (NIGHT-RUNNERS PROLOGUE i Valheim) Po odinstalowaniu sterowników programem DDU  i ponownej ich instalacji gra NIGHT-RUNNERS PROLOGUE odpaliła się, pograłem przez jakieś 5 min i ją wyłączyłem w celu przetestowania Valheima i tym razem również i ta gra się uruchomiła ale gdy zmieniałem ustawienia graficzne na wysokie komputer zrestartował sie po jakichś 2 min. Jest progres ale to nadal nie to. Podejrzewałem zasilacz bo mój ma 450w a karta graficzna w opisie ma wymagane 500w ale kilka osób powiedziało mi że mimo to powinno być wszystko w porządku. Jestem w trakcie robienia formatu, macie może jeszcze jakieś pomysły? 

 

Płyta główna ASRock H81M-HDS /H81/DDR3/SATA3/USB3/s.1150/mATX (H81M-HDS)

Procesor Intel Core i5 4460, 3.2GHz, 6 MB, BOX (BX80646I54460)

Zasilacz Corsair VS Series 450W (CP-9020096-EU)

Link to post
Share on other sites

Nie jestem w stanie ci tego już udowodnić bo rozpoczął się format. Pokazywało 20% użycia procesora i 43 stopnie. Może czegoś nie ogarniam, jak chcesz to po formacie mogę wysłać screeny z jakiegoś programu. Ogólnie to w tych grach też nie miał okazji się za bardzo nagrzać bo komputer restartował się przy próbie ich wczytywania. Po reinstalacji sterowników już udało mi się uruchomić te gry ale wtedy nie sprawdziłem temperatur.

 

 

Po naciśnięciu przycisku start komputer się restartuje, na screenie są widoczne temperatury. 

OCCT-24313-123634.png

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...