Skocz do zawartości

Recommended Posts

WITMA SZUKAM LAPTOPA DO LEKKICH GIER W SKLEPIE POLECONO MI 

https://www.x-kom.pl/p/1217897-notebook-laptop-156-hp-255-g9-ryzen-5-5625u-16gb-256-win11.html

CZY JEST SENS WYBRAĆ COŚ DROŻSZEGO I DOŁOZYĆ?

POZDRAWIAM.

DZIĘKI ZA POMOC 

Link to post
Share on other sites

Przecież w opisie jest:

"Wybierz układ, który poradzi sobie ze wszystkim – od obsługi wymagających gier, projektowaniem w 3D, aż po przetwarzanie danych"

 

Myślę, że tego laptopa wybierają gracze i inżynierowie. Przecież by nie kłamali:P

 

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, janek20 napisał:

Do gier to musi byc dedykowane gpu

TO JAKI ?

5 godzin temu, wodego napisał:

Przecież w opisie jest:

"Wybierz układ, który poradzi sobie ze wszystkim – od obsługi wymagających gier, projektowaniem w 3D, aż po przetwarzanie danych"

 

Myślę, że tego laptopa wybierają gracze i inżynierowie. Przecież by nie kłamali:P

 

TO JAKI WYBRAĆ

Link to post
Share on other sites

Ja mam ten laptop https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-laptop-r5-16gb-512ssd-3060-no-os.bhtml, już przełomy lipca/sierpnia 2021 , i nie ma żadnych problemów, Horizon Zero Dawn, Shadow of  Tomb Raider, Rise of Tomb Raider, Tomb Raider  wyglądają super , ustawienia bardzo wysokie / ultra. Jedyny minus to dysk 3 generacji, jak włożysz nowszą generację to i tak będzie pracować z wcześniejszą. Az taką maniaczką nie jestem i o te parę sekund nie będę się kłócić.  

Pod moim postem znajdziesz zdjęcia z programów co sprawdzają komputer , to było sprawdzane na Windows 10 Home. Głośniki jak dla mnie super, ale i tak używam słuchawek. Plusem jest fizyczny przycisk blokady kamery internetowej, słuchawki oraz mikrofon w jednym porcie - zwał jak zwał. Białe podświetlenie - pewnie można jakoś je zmienić poprzez otwarcie laptopka, ale mi wystarczy.  Jestem bardzo zadowolona z mojego laptopka. Teraz czekam, by zobaczyć ja sobie poradzi z Horizon Forbriden West Edycja Kompletna kupiona w przedsprzedaży. 

Dla mamy nie mogłam kupić takiego samego to kupiłam jej na gwiazdkę  https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-laptop-g3-r5-16gb-512ssd-3050ti-w11_1.bhtml I do jej zastosowań, głownie internet sprawdza się super, mama bardzo sobie chwali ostre, żywe kolory. 

 

Oba laptopy są na podkładach chłodzących. 

Jeden i drugi powinny sobie poradzić z grami. Ja je polecam i jestem zadowolona. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...