Skocz do zawartości

Problemy z nawą kartą


Recommended Posts

Witam dzisiaj kupiłem gtxa 660 2gb w rossądnej cenie niestety przez pierwsze 15 min wszystko biło okej a potem ekran zaczoł robić się czarny i wracać do pulpitu i tak migał cały czas mam wrażenie że to wina kabla czy to możliwe?

Link to post
Share on other sites

lub zwrotem do sprzedającego . Jak wraca z gry do pulpitu to nie kabel .

 

Taka podstawa to podaj co masz dokładnie za komputer ? jaki zasilacz i jego moc . Taki gtx jak na swoje możliwości potrzebuje dużo prądu 

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, wojtek012 napisał:

Podpowiedsz coś więcej?

pozbądz sie bossta 2.0 i zrób 2 stany na vram i gpu i dostosuj napiecie

Zblokuj zegar na uncore co nvidia nie bedzie ci ubijać wydajności

 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, jakub1t napisał:

lub zwrotem do sprzedającego . Jak wraca z gry do pulpitu to nie kabel .

Nie oto chodzi tylko jak mam odpalony pulpit to włancza się czarny ekran i wraca do pulpitu

A na monitorze pokazuje się automatyczne poziomowanie ekranu tak jak bym podlonczyl kabel

Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, wojtek012 napisał:

Nie oto chodzi tylko jak mam odpalony pulpit to włancza się czarny ekran i wraca do pulpitu

A na monitorze pokazuje się automatyczne poziomowanie ekranu tak jak bym podlonczyl kabel

No to w takim razie sprawdź kabel , jeśli na pulpicie gaśnie to może być to sam tak raz miałem .

Link to post
Share on other sites

Obawiam się że karta uszkodzona. Te modele mają problem z rdzeniem GPU, a dokładniej z lutami do płytki. Zimne luty. Oddaj kartę. Ewentualnie w tych starych modelach pomaga podgrzanie w piekarniku. Ale to też na jakiś czas tylko może pomóc. 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Na przyszłość, bogatszy o wiedzę, nie kupuj takich starusieńkich kart graficznych, bo prawdopodobieństwo trafienia na cegłę niestety wysokie :( Jak kolega Jakub sugeruje można spróbować piekarnika ale szanse powodzenia są bardzo losowe. Jak szukasz taniego GPU do grania w starocie to GTX 1050ti do dostania za około >350zł. 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Kawabonga napisał:

Obawiam się że karta uszkodzona. Te modele mają problem z rdzeniem GPU, a dokładniej z lutami do płytki. Zimne luty. Oddaj kartę. Ewentualnie w tych starych modelach pomaga podgrzanie w piekarniku. Ale to też na jakiś czas tylko może pomóc. 

Na kablu HDMI normalnie śmiga a na DVI nie diała

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...