Skocz do zawartości

RGB FUSION nie działa.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez YounggKruk,

Recommended Posts

Witam, wczoraj zrobiłem aktualizację app center po czym aplikacja RGB FUSION przestała działać, cały czas pisało "please wait" i nic się nie działo. Stwierdziłem, że zrobie reinstall tej rgb fusion i nic to nie pomogło, a wręcz chyba bardziej się zepsuło ze względu, że obecnie po włączeniu pisze przez 5 sekund "please wait" i się wyłącza. W dniu dzisiejszym zrobiłem reinstall systemu i zarówno na Windows 11 jak i Windows 10 nie działa. Wiem, że ta aplikacja jest do niczego, ale jednak podświetlenie mojego całego komputera jest zależne od tej aplikacji oraz nie mam możliwości zmiany gifa na wyświetlaczu w karcie graficznej. W załączniku dołączam błędy z podglądu zdarzeń. Proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuje.

1.png

2.png

Link to post
Share on other sites

No nie wiem może zainstaluj starszą wersje app center skoro po jej aktualizacji rgb fusion przestał działać? nie wierze że zrobiłeś format tylko dlatego że komputerek Ci przestał świecić :)

Link to post
Share on other sites
46 minut temu, Joint21 napisał:

No nie wiem może zainstaluj starszą wersje app center skoro po jej aktualizacji rgb fusion przestał działać? nie wierze że zrobiłeś format tylko dlatego że komputerek Ci przestał świecić :)

Zainstalowalem starsza wersje app center i dalej nic, przed chwila zrobilem restet CMOS i dalej nic oraz tak, tylko dlatego zrobilem format ponieważ komputera używam jedynie do gier a ich pobieranie ze światłowodem to nie problem. ;)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
4 godziny temu, suszin napisał:

Spróbuj innej aplikacji do obsługi RGB np signal RGB.

Już poradziłem sobie przez inna aplikacje producenta - gigabyte control center, łączy ona wszystkie aplikacje z app center w jedno i jak dla mnie jest duzo lepsza niz rgb fusion.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...