Skocz do zawartości

PC do gier za 6,5k PLN + monitor 27" 1440p


Recommended Posts

Witam. Chce złożyć zestaw typowo do gier. Budżet na PC mogę zmienić nieznacznie jeśli to się przełoży na trwałość zestawu bo na tym mi zależy, że to będzie sprawdzony i trwały zestaw na lata.

  • Zastosowanie komputera: Gry (nowe tytuły głównie shootery + CS 2, PUBG itp.)
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 6,5k PLN + monitor 27" 1440p
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer?: Chciałbym w najbliższych dniach zamówić.
  • Których części potrzebujesz?: PC + monitor 27" 1440p
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt?: Nie mam zamiaru.
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: Monitor w który chce pójść to 27" 1440p ( wybieram pomiędzy Dell G2724D vs. LG UltraGear 27GP850P-B )
  • Specjalne wymagania: Zależy mi najbardziej na obudowie ze względów wizualnych a mianowicie chodzi o Fractal Design North Charcoal Black TG Dark FD-C-NOR1C-02
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Mysz + klawiatura oraz dysk HDD 1TB. Na tym dysku chciałbym zrobić backup.

 

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Bardzo zależy mi na akurat tej obudowie oraz przy okazji który z tych z monitorów będzie lepszy ? Czy może jakiś inny ? 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tak nie szalej z monitorem, bo nie starczy Ci na zestaw. 

6.5k na zestaw + monitor ... można to ugrać ale bez szaleństw, a tym bardziej że chcesz zestaw na lata pod nowe tytuły gier. 

 

Za 6600 zł masz https://proline.pl/koszyk/8bb8f02b

Stawiając bardziej na 1440p możesz dać https://proline.pl/asrock-radeon-rx-7900-gre-challenger-oc-16gb-pci-e-gddr6-rx7900gre-cl-16go-p8120943 czyli wydajność nawet minimalnie wyższą od RTX 4070 Super. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...