Skocz do zawartości

Nie mogę zainstalować Nvidia App (beta)


Recommended Posts

Witam tak jak w tytule nie moge zainstalowac nvidia app poniewaz przy instalacji wyskakuje kod błędu: 0xE4000040 w szczegółach pisze :

Aby kontynuować powinna być uruchomiona usługa harmonogramu zadan systemu windows.Uruchom tę usługę i spróbuj 

 

jeśli chodzi o usłuę od harmonogramu zadan to gdy chce ja uruchomic to automatycznie sie zatrzymuje i wyskakuje komunikat:

Usługa harmonogramu zadan na komputer lokalny uruchomiła się a nastepnie zatrzymala niektore usługi zatrzymuja sie automatycznie jesli nie sa uzywane przez inne usługi lub programy prosze o pomoc

obraz_2024-02-27_184001289.png

obraz_2024-02-27_184010059.png

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Apropo NVIDIA app to po zainstalowaniu zastąpi automatycznie geforce experience czy najpierw trzeba odinstalować experience?

@Krymarys Zainstalowałem bez problemu nvidia app (windows 11 home), żadnego błędu nie wywaliło, po zainstalowaniu geforce experience i panel nvidia zostały zastąpione Nvidia app. Spoko ta aplikacja, wszystko bardzo dokładnie widać, bez problemu co trzeba można znaleźć, wszystko bardziej przejrzyście wygląda. Lepiej wygląda nakładka mierząca fps itd... Polecam zainstalować.

 EDIT: Połączyło mi posty, pytanie zadane w moim poscie już nie aktualne ;)

Ciekawy jestem czy jak bym chciał odinstalować nvidia app wróci z powrotem panel nvidia. Ale raczej nie będę tego sprawdzał, nvidia app zostaje raczej u mnie.

EDIT 2: Panel sterowania nvidia nadal jest :) 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...