Skocz do zawartości

Sprzedaż uzywanej maszynki do golenia


Recommended Posts

Ludki - potrzebuję podpowiedzi.

 

W okolicach roku 2020, kupiłem maszynkę Philips S5420/06. Do dnia dzisiejszego, ogoliłem się nią chyba z 8 razy, bo mi nie podeszła. Dlatego doszedłem do wniosku, że pora ją sprzedać. Tylko pytanie gdzie? Na Allegro? Bo raczej w lombardzie mi jej nie przyjmą. I na ile ją wycenić?

Link to post
Share on other sites

Ile za nią zapłaciłeś, bo tak na szybko szukam i nigdzie jej nie ma. Minęły 4 lata i raczej nikt Ci nie uwierzy, że goliłeś się nią tylko 8 razy. Piszę w tym temacie, bo też kilka lat temu kupiłem taką maszynkę, nie pamiętam modelu ,ale też Philips najwyższy model jaki był, pamiętam, że zapłaciłem coś koło 1000 zł. Ogoliłem się dosłownie dwa razy i po tygodniu ją sprzedawałem na OLX, opuściłem chyba 200 zł i poszła na drugi dzień.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Kapitan Jawor napisał:

Ludki - potrzebuję podpowiedzi.

 

W okolicach roku 2020, kupiłem maszynkę Philips S5420/06. Do dnia dzisiejszego, ogoliłem się nią chyba z 8 razy, bo mi nie podeszła. Dlatego doszedłem do wniosku, że pora ją sprzedać. Tylko pytanie gdzie? Na Allegro? Bo raczej w lombardzie mi jej nie przyjmą. I na ile ją wycenić?

Tu ktoś na OLX sprzedaję jako nową z gwarancją taką samą golarkę użytą 3 razy za 200 PL.

W lombardzie wezmą, tyle, że za takie pieniądze, że aż żal oddać dobry sprzęt za bezcen.

Według mnie wystaw ją za 150 PLN  na OLX i allegro lokalne.

4 godziny temu, joker5513 napisał:

21,37zł

 

comment_eN6aCQtDgoYbS6D4NbKaDoKaPbbLjI2N

1 godzinę temu, jozek23 napisał:

Takie rzeczy to do śmieci się wyrzuca .

Dobry sprzęt wyrzucić do kosza za darmo. Widać, że goj :P.

Ps. @jozek23 Coś o tobie: :wariat: 

Cytat

 pier###ony bogol... sra forsą, bilonem się podciera.

maxresdefault.jpg

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...