Skocz do zawartości

najlepsza karta graficzna pod procesor I7-2600


Recommended Posts

Witam prosze o porade, jaką karte graficzną moge dołożyć do I7-2600 aktualnie mam 1050ti areo i myśle nad wymianą
może dałoby sie coś lepszego znaleźć do tej konfiguracji przeważnie gram w fivem , war thunder , rdr2
licze na więcej Fps ewentualnie zainstalować jakiś lekki mod graficzny do fivem. z góry dziękuje za pomoc.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

1080 bez TI i będzie dobrze, oczywiście zapomnij o 165Hz  i tego typu przyjemnościach w większości tytułów, ale 1080 będzie w sam raz.

Oczywiście jak uda ci się wyrwać TI za rozsądne pieniądze to lap, z czego rozsądne to będzie w granicach 800 PLN za 1080 a TI za 900PLN.

Możesz tez wziąć 1070 jeśli znajdziesz za dajmy na to 500 PLN.

Na lokalnym dla mnie rynku 1070Ti zaczynają się od 120 euro, a ta karta jeszcze daje rady w starych tytułach, miałem ja  w połowie 2021 roku.

Wtedy  to przesiadłem się z 1050 i powiem ci ze różnica była kolosalna, co prawda ja wtedy miałem E5 2660 V3 z odblokowanym TB i DDR4 ale i tak zobaczysz różnice.

Edytowane przez Etranger
Link to post
Share on other sites
No ja nie wiem czy 6600XT to taki dobry pomysł, jak autor ma jeszcze płytę pokroju P67 Pro 3, to pci-e 2.0x8 to będzie lipa.
Myślałem o zwykłej 6600, nie XT, ale przy PCIe 2.0 to faktycznie bieda...

Wysłane z mojego Pixel 4a przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc to jeśli wystarczy czy 13-letni Sandy Bridge (legenda) to i gtx 1050 ti powinien Ci wystarczyć. Wszystko inne w parze z tym CPU to będzie większy lub mniejszy bottleneck. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

AMD ma mniejszy narzut na CPu ja przy tym procku bym bral cos od AMD, pozatym bottleneck bottleneckowi nie rowny zalezy jaka gra program np w Planetside 2 bottleneckiem zawsze jest CPU, w wiedzminie to karta graficzna. A jak Uzywasz serii GTX 1000 to mam nadzieje ze wajhe przelaczyles z IRQ na MSI mode? daje to wzrost okolo 10% wydajnosci z tego co widzilem z testów na reddicie dopiero od serii RTX 2000 nvidia łaskawie sama w sterownikach wajche ustawila ze trybem domyslnym jest MSI mode lub MSI X mode. 

image.png.88283ab602ac0bccc9416ced355f5783.png\

Trzeba recznie przesunac wajche za kazda aktualizacja sterowników. 

 

Edytowane przez Balrogos
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...