Skocz do zawartości

Biurko gamingowe-wybór i zakup


Recommended Posts

Mam zamiar kupić biurko gamingowe w kolorze czarnym z oświetleniem RGB i jak będzie oświetlenie RGB to zawsze mogę je wyłączyć(to tylko taki bajer). Wstępnie wybrałem dwa biurka gamingowe polskiej firmy Ultradesk: Biurko gamingowe Ultradesk ROCKET i Biurko gamingowe Ultradesk Space 2

Nie wiem, które biurko z tych podanych w linkach wybrać i będzie odpowiednie na razie dla monitora 29'', a w przyszłości dla monitora dla graczy 24'' lub 27'' i w którym biurku lepsza będzie podkładka pod klawiaturę i myszkę. Interesują mnie dwa podane biurka. Na biurko chciałbym wydać do 600zł i nie przekroczyć tej kwoty.

Które z dwóch podanych w linku biurek kupić(biurko ma być na długo i nie chciałbym za szybko go wymieniać),a może zastanowić się nad biurkiem gamingowym innej firmy?

 

Edytowane przez lukcio35
Link to post
Share on other sites

Z osobistych doświadczeń jedno jest pewne i większe tym lepiej ostatnio młodemu kupiłem ultradesk winger i największą jego zaletą jest powierzchnia + umieszczenie wszystkich przewodów w siatce pod blatem, uchwyt na kubek i słuchawki zdemontował ledów nie używa.

Dla siebie kiedyś w Agata Meble kupiłem duże narożne z grubym sztywnym blatem + kontenerek z szufladami na kabelki ;) , praca/nauka + rozrywka duża powierzchnia na modernizacje sprzętu. Dobrym rozwiązaniem jest też zakup stelaża + wykonanie blatu na wymiar przez lokalnego stolarza.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupiłem blat 120x80 za 8 dych na OLX w stanie idealnym, przykręciłem nogi ze starego biurka z Ikei i jest minimalistycznie i jest git. 

 

Kable wiszą z tyłu luzem, słuchawki wieszam na uchwycie na telefon do samochodu, a uchwyt na kubek to kolejny element o który można zaczepić noga lub czymkolwiek. 

 

Duży blat to podstawa, a szmery bajery - dla mnie zbędny dodatek. 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...