Skocz do zawartości

Słuchawki do grania do 600 zł


Recommended Posts

Witam nocnych forumowiczów. Dysponuje dość pokaźnym budżetem przeznaczonym na kupno słuchawek . Pierwszym wyborem były Logitech G 930, ze wzgledu na brak kabla jak i całą reszte zajebistości. Jednak moją pewność zgubiła opinia że słuchawki podłączane przez USB delikatnie mówiąć ssą :lol:

Dziś nadal przekopywałem internet w poszukiwaniu alternatywy i generalnie kuso... Jedyne które mnie zainteresowały to Razer Tiamat 7.1, tylko że maja kabelek.

Co o tym myślicie, co polecacie, może jakieś podpowiedzi ?

 

Wykopałem jeszcze takie:

http://www.amazon.com/gp/product/B00409SOBO/ref=pd_lpo_k2_dp_sr_2?pf_rd_p=1278548962&pf_rd_s=lpo-top-stripe-1&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B0017IUFAE&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1XPMXX61S3Z8ZDC76EAJ

Edytowane przez dzieciak12
Link to post
Share on other sites

Witam,

Raage słuchawki są projektowane głównie pod graczy

 

Niektóre słuchawki 4 games. Mają problemy nawet z pozycjonowaniem . Zaprojektowane są przez producentów nie potrafiących skonstruować dobrego sprzętu są wyjątki, ale jest ich mało.

 

A o po za tym wydawanie 600zł na same słuchawki do grania to totalna głupota . Co innego dobra karta dźwiękowa do tego + senki pc350 czy akg AKG GHS 1. Da to DUŻO lepszy efekt aniżeli ścierwo typu Razer Tiamat 7.1

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Więc pomysł z logitechem został zbombardowany :wariat: , reszta też...

Więc już wiem, że wybiorę jakies słuchawy za 450 zł i do tego jakaś kartę dzwiękową... Tylko że już na tym , to ja sie wcale nie znam, zawsze uzywałem integry myśląc ze lepsze dzwiekówki są dla audiofilów:)

Generalnie mam dobry wzmacniacz DENON i cztery 100 watowe kolumny, więc ważne aby wszystko doskonale się komponowało.

I jeszcze jedno, brac w końcu słuchawki otwarte, czy zamkniete, bo zdania są mocno podzielone.

Więc jakie karty polecacie/macie, z dobrym stosunkiem cena/jakość.

Link to post
Share on other sites

Mieszkam w cichej okolicy i mam hektar podwórka, więc jest bardzo cicho (sąsiad nie wierci ściany) :lol:

Dzięki za pomoc, jednak na słuchawki bedzie sie ciężko zdecydować :pomocy:

PS. Z tego co widze ta karcioszka już swoje lata ma:)

Edytowane przez dzieciak12
Link to post
Share on other sites
Wyglądają jak jakieś słuchafony przeznaczone dla kapitana Star Treka Enterprisa.Biada głupkom

 

Ta konkretna lektura

http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/

powinna tobie bardzo pomóc. Osobiście skłaniałbym się ku PC360,350, a i do muzyki jeszcze nada się świetnie. Karcioszka może mi ma swoje lata, ale i tak lepszej nie znajdziesz.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...