Skocz do zawartości

Komputer do gier niski budżet


Recommended Posts

Witam serdecznie chciałbym kupić komputer do gier typu lol, CS, fornite, Fifa. 

 

Ogólnie zastanawiam się nad pc a laptopem, monitor klawiaturę itp mam, monitor to iyama 24" 60hz.

 

Jesli chodzi o budżet to chciałbym wydać w granicy 2000-2500, widziałem u was na forum zestawy po 3 tys, lecz to trochę dużo dla mnie. 

 

Chciałbym głównie pograć w CS go i te gry, dlatego też jeśli na kompie za 2 tys a za 3 tys nie zauważę różnicy w graniu to nie chce przepłacać. 

 

Fajnie by było mieć komputer to którego w przyszłości mógłbym włożyć np. 2000 i nie stracić na tym. 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc, myślę że uda się coś wymyślec sensownego i zamówić. 

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites
W dniu 9.01.2024 o 20:22, kajtek. napisał:

Wystarczy, jak coś to później masz RX 7600 ale raczej bym nie dokładał pod CS

No dobra czyli zamawiać, bo zawsze miałem Intela i nVidia, czyli przesiadka na AMD i radeon, a jeśli bym chciał kartę z WiFi to jaką? 

Te podzespoły wystarczą? Będzie możliwość kiedyś rozbudować zestaw? 

I głupie pytanie, bezproblemowo będzie można grać w cska? 

A jakby dołożyć hajsu do 

 

Procesor Intel Core i5-10400F albo Procesor AMD Ryzen 5 5600X, 3.7 GHz? Ma to sens? 

Albo wymiana radeon na jakiegoś RTX od nVidia ma sens? 

Pomóżcie i zamawiam maszynę :majkel:

Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, Zuzelxdd napisał:

No dobra czyli zamawiać, bo zawsze miałem Intela i nVidia, czyli przesiadka na AMD i radeon,

Obecnie AMD ma lepiej zachowaną wydajność do ceny, a jak sama nazwa tematu mówi "niski budżet"

Masz ten sam model z WIFI https://proline.pl/plyta-glowna-gigabyte-b550m-ds3h-ac-am4-p8116909

15 godzin temu, Zuzelxdd napisał:

Te podzespoły wystarczą? Będzie możliwość kiedyś rozbudować zestaw? 

Masz opcję na mocniejsze GPU, możesz też walić 5800X3D. 

 

15 godzin temu, Zuzelxdd napisał:

Procesor Intel Core i5-10400F albo Procesor AMD Ryzen 5 5600X, 3.7 GHz? Ma to sens? 

Nie ma sensu

 

15 godzin temu, Zuzelxdd napisał:

Albo wymiana radeon na jakiegoś RTX od nVidia ma sens? 

Nie ma sensu 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...