Skocz do zawartości

Sterownik Nvidia Kernel mode..


Recommended Posts

Cześć. W tym miesiącu kupiłem sobie komputer. Zainstalowany mam windows 7 ultimate. Podczas gry lub nawet gdy siedzę na youtube nagle pojawia się czarny ekran i błąd że sterownik ekranu nvidia kernel mode rvier Version 280.26 przestał działać i odzyskał sprawność. A potem jeszcze znowu to się robi i uruchamia mi ponownie komputer.

 

Sprzęt :

 

Windows 7 Ultimate

Procesor : AMD Phenom™ II X4 840 Processor 3.20 GHz.

Karta graficzna : GAINWARD GeForce GTX 560 1024 MB GDDR5

Pamięć ram : 8gb

System 64 bit.

Zasilacz : OcZ Technology 500W

Płyta główna : msi 760GM-P33

Link to post
Share on other sites

http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-64bit-280.26-whql-driver-pl.html

Odłącz zasilanie karty, wypnij i wepnij z powrotem, podłącz zasilanie raz jeszcze. Odinstaluj wszystkie sterowniki i aplikacje z nimi związane. Uruchom CCleaner, wyczyść dyski i rejestry. Zainstaluj sterownik z linku powyżej.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Cześć. W tym miesiącu kupiłem sobie komputer. Zainstalowany mam windows 7 ultimate. Podczas gry lub nawet gdy siedzę na youtube nagle pojawia się czarny ekran i błąd że sterownik ekranu nvidia kernel mode rvier Version 280.26 przestał działać i odzyskał sprawność. A potem jeszcze znowu to się robi i uruchamia mi ponownie komputer.

 

Sprzęt :

 

Windows 7 Ultimate

Procesor : AMD Phenom™ II X4 840 Processor 3.20 GHz.

Karta graficzna : GAINWARD GeForce GTX 560 1024 MB GDDR5

Pamięć ram : 8gb

System 64 bit.

Zasilacz : OcZ Technology 500W

Płyta główna : msi 760GM-P33

 

Wywal ten lipny sterownik na nim miałem to samo, niedopracowane ścierwo i tyle. To zaczęło się od 280.19 beta i jest również w 280.26.

Zainstaluj 275.33 na nim ten problem nie występuje.

Pozdrawiam

Edytowane przez pudel
Link to post
Share on other sites

U mnie nie dopiero od 280.19

Jeszcze jedno co zauważyłem to na 2 ostatnich sterach karta przy obciążeniu z 850Mhz samoczynnie zmieniała taktownie na 410Mhz, działo się to ok. 20 minutach.Same wywalanie sterownika i czarny ekran miałem tylko w trybie 2D więc stery są niedopracowane.

Edytowane przez pudel
Link to post
Share on other sites

Tak na marginesie zasilacz sprawny ? trzyma napięcie na lini 12V ?

Miałem tak z Gainwardem GTX 260 GS i serwis odsyłał z powrotem z tekstem nie stwierdzono usterek podczas testów.

Od tej pory nie kupuje kart firm które nie mają Polskiego oddziału i serwisu, bo test robi pewnie dystrybutor grając w pasjansa w 2d :wariat:

Oczywiście mam nadzieje że będziesz mieć więcej szczęścia niż ja.

Napisz jak się odnieśli do twojego zgłoszenia.

Pozdrawiam

Edytowane przez pudel
Link to post
Share on other sites

Na początek najprostszy krok reinstalacja windy i starsze stery, jak masz możliwość sprawdź grafikę jakiegoś kolegi o podobnym zapotrzebowaniu na V , przyjrzyj się zasilaczowi podczas obciążenia szczególnie 12v. to właściwie wszystko co możesz zrobić we własnym zakresie. Kolejność raczej od końca :D .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...