Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne


Recommended Posts

Cześć,

Szukam urządzenia wielofunkcyjnego z drukiem laserowym do domu. Moja żona zaczyna pracę w szkole więc potrzebne mi urządzenie, które będzie szybko drukowało w czerni i kolorze, oprócz Wi-Fi łączyło się również po Bluetooth (przydatny bajer, kiedy czasem trzeba wydrukować coś bezpośrednio z telefonu). Dodatkowo fajnie jakby było kompaktowych rozmiarów. Budżet jaki chciałem przeznaczyć to ok 3000 zł. Pierwotny wybór padł na Brother MFC-L8690CDW (mimo, że nie posiada BT), ale może doradzicie mi coś ciekawszego.

Link to post
Share on other sites

niestety laser kolor w tak małym gabarycie może wyglądać w miarę ok w zakupie, ale eksploatacja jest bardzo droga 2979 brutto za komplet oryginalnych tonerów 

 

2 sprawa to że szkoły/przedszkola zwalają przygotowywanie materiałów na nauczycieli a to owa placówka powinna nauczycielom zapewnić dostęp do sprzętu drukującego mają na to środki do rozdysponowania / lub mogą się o nie ubiegać.

 

Co do BT jest on ogólnie zbędny nawet wifi w urządzeniu nie jest potrzebne do druku bezprzewodowego wystarczy podpięcie kablem sieciowym do rutera z wifi, z telefonu łączymy się do wifi, z google play / appstore sciagamy aplikacje producenta i tam dodajemy urządzenie po adresie IP i normalnie mozemy drukować bezprzewodowo z telefonu.

 

Dodatkowo część urządzeń posiadających wifi w standardzie biurowym/produkcyjnym nie działa na zasadzie łączenia z ruterem, a jest dodatkowym hotspotem ( wymaga połączenia kablem sieciowym)

Edytowane przez Teshi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...