Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna Dota2


Recommended Posts

Witam.

 

Tak naprawdę to mój komputer jest już dość wiekowy ale mi do pracy całkowicie wystarcza. Jedyna gierka w którą sobie pogrywam to Dota2.

Wymagania:

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: Dwurdzeniowy procesor firmy Intel lub AMD o taktowaniu 2,8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • DirectX: Wersja 11
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 60 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX

Jak już sobie czasem pogrywam to chciałbym ustawić sobie na maksa niestety zintegrowana karta sobie nie radzi. Chciałbym jakąś grafikę wiadomo nie najnowszą co by pasowała do sprzętu:

Intel Core i7-4770

Hewlett-Packard 18E4 - Intel Q87 (Lynx Point)

8 GB RAM DDR3 SDRAM

Iiyama ProLite X2472HD

WDC WDS480G2G0A-00JH30

 

Skopiowane z HWInfo nie wiem czy coś jeszcze trzeba by dodać. Karta ma być tylko pod tą gierkę. Czyli najtańsza w której ustawie na full bez problemów. Nie do innych nie na przyszłość itp. Do całej reszty moich zastosowań ten komputer wystarcza więc to by było dla mnie wyrzucanie pieniędzy. Najlepiej jakby karta nie potrzebowała zewnętrznego zasilania bo widzę że mój zasilacz nie ma dodatkowej końcówki co wiązałoby się z wymianą zasilacza ale jak nie będzie wyboru to wymienię. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez flogum
Link to post
Share on other sites

Wg neta Output : 

+12vcpu 16a

+12vmain 16a

+12vsb 1.3a

-12v 0 .15a

 

O ile dobrze widzę z ujowej jakości zdjęcia na necie to on na tej linii 12 volt GPU ma wyjście 6 pin i wg soecyfikacji poda max 192W GPU. Widzisz taką końcówkę u siebie? 

 

Gtx 1070 ma peak power draw ~155W, co mieści się w przedziale 50-70% mocy max na wyjściu Twojego PSU więc powinien uciągnąć, ale z tego co wiem to na rynku polskim nie były dostępne modele z wejściem na 6 pin. Musiałbyś zejść do gtx 1060 6GB (i to też nie wszystkie modele!), z nowych są RTX 3050 od Gainwarda z wejściem 6 pin 

 

https://allegro.pl/oferta/karta-vga-gainward-geforce-rtx-3050-pegasus-8gb-gddr6-128bit-hdmi-dp-dvi-d-14723239201

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...